Půjčíš mi šampón?

17. listopadu 2014 v 10:45 | Vlasti |  Příhody
Dnes mám báječnou náladu.

Předevčírem jsem si založila holčičí účet na badoo. Trošku jsem se bála, protože ještě nemám ucházející fotky a myslím si, že to každý musí z té fotky na první pohled poznat. Dámy a pánové! Nekecám za den a půl mám 164 nabídek k seznámení!!!!!!!!!!!!!!!!
To je neuvěřitelné. A pořád mi píšou jak jsem kočka a jak se jim líbím. Jestli s nimi půjdu na kafe, nebo rovnou na výlet! Jeden mě chtěl seznamovat se svým kamarádem, a hned poslal fotku, no myslela jsem že mi posílá fotku svého pejska jako ten milý bulhar s yorkšírem. Ale houby poslal mi vyfocené svého 30 cm.......... no fuj, jsem se úplně lekla uchyl, už je blokovaný! A pak jsem dostala záchvat smíchu jsem si řekla že to určitě stáhl z freefoto a teď se chlubí cizím peřím.

Při psaní s pány jsem pochopila jednu věc. Dříve jsem se snažila psát si s holkama a to mi nešlo, musela jsem se k tomu skoro nutit, nevěděla jak začít čím je upoutat. No a teď se o nic snažit nemusím, snaží se pánové a já jsem jen přirozená a píšu to co chci a jak to cítím! ANO Tohle je ono, takhle to chci, takhle mi to vyhovuje!


Další báječná věc je že vousáci opičáci jsou na ústupu. Ráno jsem se oholila, skoro to ani nebylo třeba a večer jsem byla stále hladká!!!!!! A tohle jsem vytřepala ze strojku po holení!!!!!!!

Skoro nic!! jupíííííííí!
A že to bývávala pěkná kupička!

Včera večer jsem šla do klubu na vínečko s kámoškou a už byla tma tak mi to nekazily vousy. Hezky se načesala a vzala si vše holčičí :-) A byl to nádherný pocit jak se po mě koukali chlapi. A ne tak, že třeba nemůžou uhodnout jak tě zařadit, ale tak, že se jim líbím :-) To každá žena pozná. Prostě míjíte pána venčícího psíka a on sa na vás krásně usmívá :-) a pak se ještě otočí aby Vás viděl zezadu.
Nejhezčí zažitek mě potkal před klubem. Já šla tak 10 kroků za dvojicí kluka s holkou. Nevím jak vypadala zepředu, ale měla krásné nohy a byla štíhlá a měla úžasný tmavě červený podzimní kabátek. A ten kluk se pořád nanápadně otáčel na mě tak aby si toho jeho partnerka nevšimla :-) záletník jeden. No určitě jsem se mu taky líbila. Kdyby se mu na mě zdálo na mě něco divného tak to řekne své partnerce a dívali by se po mě nenápadně oba :-) Ale ne, on se pořád otáčel za mnou. Jo tohle miluji je to moc krásný pocit když se po mě dívají chlapi a já se jim líbím.

Dnes mě nepoznala sousedka. Šla jsem do práce stejně učesaná a oblečená jako včera do klubu. A zamykám dveře a citím na sobě zezadu laserové pohledy. Otočím se odcházím a dojdu blíže a pozdravím. Jééééééé to jsi ty já se dívám kdo to teď bydlí u Nat.....ů. Jsem myslela že je to nějaká................ (No nedořekla tu slečnu, nechtěla mě urazit). Ty vlasy a ta postava mě úplně zmátly!
Tyhle příhody mě zase vrátily o rok zpět kdy jsem vypadala úplně jinak a kdyby mi někdo
tvrdil jak se můžu zněnit za jeden rok co na sobě budu pracovat vypadat bez toho, že bych brala hormony tak mu neuvěřím.
Je to v hlavě.

Já se původně té cesty strašně bála. Jak na mě budou reagovat lidé? Jak si na mě budou na ulici ukazovat. Ne nic takového se neděje. Je to spíše naopak, když je člověk pozitivní jsou k němu i ostatní. A těch pár škarohlídů nestojí za řeč a s nimy jsou někdy moc hezké a úsměvné příhody. A ještě legračnější jsou reakce lidí co vidí jak se měním a nechápou to. Vrtá jim to v hlavě ale na jádro pudla nepřichází :-) Zvláště chlapi, a těm člověk může napovídat jak chce a nepřijdou na to! holky jsou vnímavější. Pár jich na to dokonce přišlo i samo :-)

První zážitek jsem měla někdy uprostřed léta, když jsem šla kupovat šampón a kondicionér do drogerie. Hezky unisex tričko a kalhoty a rozpuštěné vlasy.
Paní prodavačce jsem se nelíbila už na první pohled. To já poznám. No nic, nevšímám si toho a jdu si po svém a hledám si ten svůj speciální kondicionér co mi na ty kudrnadé zakudlané vlasy funguje. Jsem u regálu se šampony a ozve se: Jak Vám můžu pomoci? hledám ten a ten kondicionér a ještě šampón. No a už mě vlekla na opačnou stranu a mám v ruce šampon s kondicionerem a tělovým šamponem v jednom. : "Tohle já nechci já potřebuje tento a beru ten správný šampon, "Ale ten není pro Vás!" říká prodavačka. "A proč" ptám se já. Tento je dámský. No nic nechávám paní být a nacházím i ten správný kondicionér a paní mi to hned kontruje: Tenhle si brát nemůžete! Ten je dámský a na odbarvované vlasy. No a Já na to: "to je v pořádku tenhle je přesně pro mě! A nechala jsem tam paní stát jako solný sloup a vypadle k pokladně abych venku chytla záchvat smíchu. Může mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi těmi šampony krom parfémování????

A tímto jsem si vzpoměla na další historku a je to i název tohoto článku, ten rozdíl mezi ženským a mužským světem.
Chodívám plavat s dobrým kamarádem. On to sice na mě neví, ale ví, že se se mnou něco děje. Pořád vyzvídá. Myslím že mu to jeho manželka asi řekla, ale on tomu nevěří.
No byli jme plavčit a po plavčení kolega zjistil, že si nevzal krom plavek vůbec nic!
Po plavání jdeme do sprchy a on prosí: Vlasti půjčíš mi šampón? šampon jsem neměla, jen svůj speciální kondicionér extra mazlavý a ještě namíchaný s olivovým olejem. No kuknu na jeho suché vlasy a říkám si že můj kondicionér je přesně co potřebuje. Dala jsem mu ho a sprchuji se. Použila jsem sprchový gel a napadlo mě, že bude potřebovat i ten. Otočím se k Tadeášovi a říkám mu: Chceš půjčit i sprchový gel? Co??? Ty nemáš vše v jednom? A mě to trkne a podívám se na něj pořádně!
ON je zmazaný od hlavy až k patě tím kondiciónérem a vypadá a tváří se poněkud divně.
Potlačím záchvat smíchu a sleduji jak se marně snaží umýt ze sebe ten bílý sliz. A už mu více gel nenabízím.
Je tak mazlavý že jen tak umýt nejde, určitě né bez mýdla nebo gelu :-)
Musela jsem mu vrátit to jak pořád hudraá o tom jak mi zmizly všechny svaly, a jak mě bude vodit do fitka a že už mi objednal nějaké bobule aby mi zase narostly.
No a vzhledem k tomu, že neměl ani ručník tak se oblékl mazlavý a krásně žensky voňavý do suchých šatů a šel domů :-)
No co patřilo mu to!

Nebo jsem dostala pozvánku do jednoho showromu na prezentaci nového sporťáku jedné nejmenované značky. Už několik let s nimi spolupracuji a vídáme se na různých akcích a já to většinou moderuji. No a neviděla jsem se s nima jen tři měsíce. A nikdo i přes to že věděli že tam budu mě krom manželky majitele nepoznal.

Někdy jsou ti lidé velmi blízko pravdy a ani neví jak. Potkala jsem se se známým co mě neviděla asi tak 4 měsíce. Chvíli na mě nechápavě hleděl a pak to vyslovil: Ty jsi se nechal přeoperovat? Heheheh no co na to chcete říct? Mě to potěšilo tak jsem mu odpověděla: Ještě ne, až napřesrok. Všichni se tomu zasmály jak jsem ho hezky odpálkovala. A jak jsem vyrušila tu jeho DĚSNĚ urážlivou hlášku :-)

Ještě zpátky k Tadešovi, on už od léta neustále řeší, co se mnou je a teď i když mu to manželka asi řekla tak tomu stejně nevěří jen na mě dává hlášky "než ses stal holkou", a čeká co já na to, Jestli se urazím. Taky každou volnou chvíli volá a vymýšlí nějaké chlapácké zábavy, no asi se mě snaží vtáhnout zpátky do děje. Je ze mě takový smutný, jak si přestáváme rozumět. Pořád mi to vyčítá. Nedávno přišel na jednu mojí akci i s kolegou, ten jak mě viděl tak mu řekl no nekecal jsi on je uplně jak ženská :-) Jak jsem to slyšela tak jsem se zvedla a šla toho kolegu políbit. To zděšení v jeho očích a jak se bránil a skoro utek to bylo pro bohy! No měla jsem příležitost když, už tam kluci byli tak jsem provokovala ženským chováním, postoji a gesty, ať to panáčkům v hlavinkách šrotuje. Ale nešrotuje....... těm to nedojde ani za milión let...... chlapi, co nechápou to raději zalejou pivem."

Zítra jsem s Tadeášem domluvená na výšlap do hor, hory miluji tak snad přežiju trošku chlapských keců :-) Jsem zvědavá s jakou teorií na mě zaase přijde :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dita Dita | 18. listopadu 2014 v 21:39 | Reagovat

Já ti nevím, jestli si to "líbím se všem" moc přehnaně nenamlouváš. Třeba se ten kluk otáčel z úplně jiného důvodu a ty si nalháváš to, co chceš slyšet.
Dobře, máš tam 164 nabídek, ale kde? Na stránce, která je tak úchylná, že tam dřív narazíš na 100 fotografií penisů než na slušného člověka.

2 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 18. listopadu 2014 v 23:39 | Reagovat

[1]:
Děkuji za komentář, Dito já vím že to až taková hitparáda není, ba právě naopak. Ale přej mi kousek toho štěstí. Ale na druhou stranu já poznám kdy se na mě někdo dívá že se mu líbím a kdy se na mě kouká že mu není jasné jak mě zařadit. Teď se mi málokdy stane aby mě v denním světle oslovovali slečno. Ano vousy i když jsou na ústupu to kazí.
K badoo tam jsou většinou lovci co jim jde o jedno, užít si. A dle statistiky mě zaklikává jen každý druhý. Ale co mě to baví, stejně se s nima nemůžu sejít, zatím ne. A ještě dlouho nebudu moct. Ale jak jsem již psala přej mi ty malé radosti.

3 anita "member of mayday"angelb anita "member of mayday"angelb | 20. listopadu 2014 v 20:01 | Reagovat

cau vlasti .i ja nemusim site.pro
tebe mozna srandicka spasik a
pak se tve foto zjevi jako foto
montaz a mas trable
.mme chodili ponuky na sex.
od tv a ja to ignorujem doted.
.asi mtf kdevi sexujou
a take uchylarni davat video
nebo live cam jako tereza.
intos dobry sluha a spatnej
pan .:/ hezky clanek .
RIP TEREZA 1976 7 br
-2015 tereza do kose.
anita © s tebou me bavi
svet .cau vlastinko

4 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 20. listopadu 2014 v 20:32 | Reagovat

[3]: Ahojky Anit.
Máš pravdu, a jsem i mile překvapena konstruktivností tvého příspěvku :-)

Nehodlám dělat videa. A i fotkami budu šetřit. Jednou až bude vše jak má být, by se mi to mohlo vrátit jako bumerang.  Na druhou stranu budu během té cesty přežít horší věci než je pár nabídek na sex nebo nějakou fotomontáž.

Jo Tadeáš tvrdí, že ten kondicionér šel umýt :-) Ale od té doby už nemá odvahu si ode mě půjčit jakoukoliv komsmetiku!

5 anita angelb - dr who on tardiss anita angelb - dr who on tardiss | 24. listopadu 2014 v 10:39 | Reagovat

nemas  za  co  vlasti  nejsi  tak ujece
na  a  hystericka  jako  tereza ,PROMIN,
mas me  sympatie  a  tvuj  blog
je  klidny  zadne  turbelence .
aspon  pro  mne  a  mas hezke fotky
a  mas  humor  ,skutecny  a  ne  jako
tereza ...JESTE  JEDNOU PROMIN  ALE
MUSIM TO  .. mam  taky  fantastickou  
kamaradku  majku  .d , nasli  jsme
se  po  10 letech  a  podrzela  mne
kdyz  mi  zistili  glaUKOM ,3leta  dozadu a aj  ted ... MAJKY  .D  DEKUJU
JSEM  DOJATA ..
a tobe  dekuju taky  vlasti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama