Medvědi a jiní hlodavci

8. prosince 2014 v 12:18 | Vlasti
Čert mě nesebral, a Mikuláš měl červený nos! Tudíš je mi jasné kam zmizly všechny dárky!
Stálice nezpěvák Michal David zpívá: "Pár přátel stačí mít co uměj za to vzít a nepřestanou hrát když nemáš chuť se smát" :-)
No sice zpívat musím většinou sama, ale s těmi přáteli to platí více než kdy jindy :-) Jsem moc ráda že je mám!

Na Mikuláše jsem dostala od maminky krásného medvídka. Mám z něj moc velkou radost miluji plyšáky. Jen nevím jak ho pojmenovat. Původně jsem myslela že mu budu říkat Béďa, ale to mi dnes zkritizovala Jiřka, že na Béďu se kouká moc inteligentně. No budu ještě koumat. No Růžena je asi taky málo orginální.

Nemyslím, že mamka pochopila co se se mnou děje, ale je to takové smířující. A dál rozhodnutí neměním, rodičům to řeknu až to praskne samo. Mám pro to své důvody. Moc mě to ale potěšilo.

Říká se že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Zase mě zase rozhodila uplně stejná věc, na stejném místě a se stejnými lidmi.
Jak pořád nechápu to že po comingoutu mám k něrým lidem mnohem blíže. Jako například k Jíře. Chvilku jsme spolu chodily, ale logicky to jako vždy nefungovalo. No a teď když jsem se jí svěřila jsme si zase hodně blízko. Moc mě podporuje bavíme se co a jak se mnou bude dál. Prostě skvělá kamarádka. No ale víte co? Stejně ji mám stále v srdci, pořád jí miluji! Takových holek je málo, krásná a moc hodná a taky se jí ten život moc nedaří!

Kamarádí teď s mým kolegou ze střední školy. Sice z toho mraku pršet nebude, Ale já jim to přeju.
V pátek jsem večer měla vyjímečně volno, takže když mi napsala že oba sedí v mé oblíbené vinárně kousek od místa kde jsme dělali akci byla to jasná volba. A prý se mám stavit. Měla jsem hezký závazek že si dám dvakrát dvě deci bílého pokecám s kolegou o spolužácích obejmu Jiřku a frčím domů.
Jóóó kde ty závazky jsou? Přifrčím do vinárky kouknu na Jířu a vše je jasné je veselá a hravá. Nezbývá nic jiného než ji rychle dohnat :-) a to se podařilo.
Děti řekněte mi někdo že víno se nepije jako voda! A to rodina pochází z jižní moravy! No ostuda! Jiřku jsem dohnala během chviličky a začali jsme řádit obě. Pustila jsem na počítači hudbu a začaly zpívat! Pak líbat, počítám že to byla provokačka na kolegu ze školy.
No a v tom okamžiku mi zapípal mobil a kukala na mě knihomolnice. Já o ni psala ve článku Rozervaná
kdy jsme společně byly ve stejné vinárně. Jejda sedí vedle zády k nám s nějakým pánem :-)
Pokacali pocálovaly se, připily si. Do toho se tam objevil Mikaláš s vlastními vousy a parádně červeným nosem. Počítám že tenhle byl pravý od Mattela :-)
Mikuláše jsme obsypali, nalili víno vyfotili se. Škoda že sem nemůžu dát fotky.
Jiřka samozřejmě čte blog a věděla kdo je knihomolnice :-) Tak po odjezdu mikuláše na sobovi se šla seznamovat.
Chvilku vykecávaly, a pak se taky začaly líbat!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak já natruc šla políbit pána se kterým knihomolnice přišla. Co se v tom budu vrtat. Vinárnu jsme pak i s majitelem zavírali, a Já jsem si jistá, že jediný s kým jsem se necucala byl ten Mikuláš. Jen knihomolnice nám utekla prý to ani tak nebylo kvůli té líbací sodomě ke které se tam schylovalo, ale prý jí Jiřka pořád lechtala :-)
Jířa mě pak odvedla na tramvaj která mi před nosem ujela a další jela asi tak za 4 hodiny tak jsme sedli na lavičku a objímaly se až do příjezdu další.
Hehehe Vlasti už není mužem nepolíbená.

Dobré ráno ty princezno..... je ráno a já vstávám do práce.
Těžké jsou opilcova rána kdy deprese a výčitky svědomí ať už oprávněné nebo ne sedí na duši.
A já se zrovna ten den potkávala samé krásné štíhlé a úžasně oblečené holky. No a Hlodavci pochybovači se opětovně zakously do mé nestálé a rozervané dušičky.
A já začala zase pochybovat jestli je ta cesta správná. Zda to vůbec zvládnu, jestli se uživím. Jestli budu opravdu vypadat někdy jako opravdová ženská, jestli ze mě nebude jen strašidlo a já zůstanu sama bez partnera bez lásky. A proč nezůstat tak jak jsem když jsem to tolik let vydržela....... Snad bych tu lásku takhle najít mohla. Sami to znáte.
Do toho mi kolega z kapely poslal promo fotku z pódia, kde jsem si připadala strašně chlapská a tlustá! No hrůza.

Takle ve mě ti potvoráci hlodaly celý den.
Večer jsem měla dělat mikulášskou zábavu a Tadeáš ještě s jedním kamáradem se nabídli že mi budou dělat garde.
To že jsem mu to řekla, to nás opět hodně sblížilo. Bavíme se o věcech o kterých bychom se dříve ani jeden ani druhý neopovažili. Hodně ho to zajímá a má na mě i zajímavé otázky. A je to neskutečný kanón bere mě už jako holku.

Odpoledne jsem tedy naložila oba kamarády z mokré čtvrti do auta a jeli jsme. Tadeáš byl celý netrpělivý a strašně chtěl probírat můj poslední článek. Bohužel nemohl před Romanem. No přišel na to, začli jsme to řešit anglicky, neboť Roman moc dobře nevládne. Takže taky premiéra. Rozebrali jsem moje ouška a náušničky, radil mi s coming outem u rodičů. Náušničky mi vysloveně závidí :-) A na mojí podporu obnoví svojí dírku v uchu :-)

Někdy se člověk o sobě doví během chvilky od ostatních mnohem víc než za celá léta přemýšlení. A celá depka a hlodavci ze člověka spadnou jako mokrý oděv.
To byl případ té mikulášské zábavy. Jak již víte nepo jste pochopili tak Tadeáš vše ví a druhý kolega nic. Tadeáš je osůbka děsně zvídavá a zajímalo ho co si vůbec ten kolega myslí o mě. Zvlášť když jsem se tolik změnila.
No řeknu Vám byli jsme překvapení oba dva.
Romanův verdikt: "Už dlouhou dobu myslím že Vlasta je ženská, no a teď tak i začíná vypadat." největší legrace je to, že on to vím mnohem déle než jsem si to já vůbec připustila!!!!!!!!
Sice si nemyslel ža bych byla to co jsem, myslí si že jsem ženská gay? No to sice nechápu, někdo mi to musí vysvětlit. Buď jsou holky nebo chlapi. :-)
A do toho mi psala knihomolnice na facebook, že těžko seženu partnerku protože jsem absolutně Nedominantní! Ha konečně mi to někdo řekl na plné ústa :-)
OK a já jsem najednou úplně v pohodě! Cesta je správná!
Fajn nálada taky a Tadeáš mi později ještě zvednul, když se mnou chtěl mermomocí tancovat! No já se ukecat nedala, ale musela jsem slíbit, že až budu dostatečně ženská tak už ho odmítat nebudu!
Mu to až tak nevadilo do tance nakonec vyzval Romana, pak čerta, a včšechny hezké čertice :-) Upozorňuji že to jsou oba otcové od rodin :-) Abyste si nemysleli kdoví co :-)

K doplnění Do stejné řeky nevstoupím...... Ano asi bude Deja-vu po třetí. Jířa domluvila stejné osazení na úterý a já mám zablokovat stůl. Nutně potřebuje zbalit toho pána co ho dotáhla knihomolnice :-) No dej jí bůh štěstí. Ta je ještě praštěnější než já.

A prosím prosím vysvětlete mi někdo, že nemám pít víno jako vodu!!!!!!!!

A Jířa už je celá netrpělivá kdy bude článek o ní :-) hádejte kdo zrovna na facebooku urguje ve zprávě článeček? Hehehe ale když jsem vyfotila Růženu na jejím klíně, upozorňuji že byla vidět jen Růžena a Jířiny modré rifle a řekla, že to dám na blog tak se úplně vyděsila! A já musela hned fotit Růženu na novo jak si sedí na gauči sama!

No a to je vše :-)Nééééé vlastně ještě týden a jdu na třetí laser!!!!!!!!!!!! Huríáááááááááááááá třetí je prý zasadní, Snad už konečně nebudu tak pitomě zašedlá!!!!!! Prosím prosím prosím, víc k vánocům nepotřebuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anita  van  buuren anita van buuren | 8. prosince 2014 v 12:29 | Reagovat

mila  vlasti  nepadni  za  vlast    hihi
ale  heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezke  vse   ti  preji
a    at  mas  tej  par  dnu  jak
spiva  kaja  gott  v  reklame  na  ceskou  sporitelnu  
SVET  LASKU  MA  
A  DNU  CO  MAS  AT JE  JENOM  PAR
to    krasny  vanocuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum   at  mas  
zadne  blbinky
a  smich  at  te  hreje  jako  lonsky  sniiiiiiiiihh
cauko  anita :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

2 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 12:37 | Reagovat

[1]: Ahojky Anit, Mám radost vždy, když  píšeš pozitivně. A deprese z tebe nečpí na sto honů!

3 anita angelb anita angelb | 8. prosince 2014 v 13:47 | Reagovat

[2]: hej komunisticka
cenzuro  bavil by te jenom
nonstop + a vse v sobe dusit.
Taky ne !  proc si myslis..
ne kazda ani ty bys nebyla
+kdyby ti zistili co mne
ver :)
delas v biznisu kde nejsou
handicap. no ja tam pridu!!!;)
nechci byt nonstop +
ani brucaly nemusim:(
rozumis jo???
o tom to celi je nebyt na
to SAMA a ne prachy !
rewind selecta stop.
a to kdybys me videla
10 let pozadu :(( ne zenit
se zena s zenou jako ty!
merry christmas to you.
SVET ANITU MA
(dvorsky ,gott,habera) ;-)  :-D

4 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 25. prosince 2014 v 14:27 | Reagovat

[3]: Anitko ty jsi normálně Sybila. Tuhle písničku jsem ještě před měsícem neznala, ale teď jsem si jí po náměstích vyslechla tolikrát! :-D

5 anita angelb anita angelb | 29. prosince 2014 v 14:50 | Reagovat

[4]: NEJSEM SYBILA JA JSEM ANITA
ANITA ANGELB™:)
-
v zari 2007 jsem cekala v skotsku
na mistni vlak  do edinburgu.
ja sama + EN.se mnou sel  malej
pan(kolem 78! ) mel vic energie
jako kdokoliv ..! jmenoval se alex
a byl hrac na na nastroj v
EDINBURGH BBC ORCHESTRA!!
ZNAL PAVAROTIHO ,PETRA DVORSKEHO
VIC JAK KDOLIV V EU.
NEUSTALE SE USMIVAL A NEBYL
NAMYSLENI.
JEHO VEK NEBYL PODSTATNI
.NEKTERE POD 25 BY SE MOHLI
STYDET ..MAL STRASNOU ZIVOTNOU
ENERGIII.
PAMATUJ VLASTI  URCITE SE
NEKDE SEJDEME .
NEJSEM TAKOVA MAKOVA
ZDANI NEKDY LZE.
V CZ ANI NEVITE CO MATE  
PROTO TA POVYSENOST!!
NE TY SES FAJN..TAK SE
NESKAZ JAKO JOGURT:JO?
(to m

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama