Slečno, hrajte pořádně!

17. února 2015 v 23:04 | Vlasti
Aneb zase ten Valentýn
Asi mi nikdo nevysvětlí jak se dostala parta karbaníků na Valentinskou párty. Nebýt tam oni, tak by to vlastně byla skvělá noc.
A já bych psala další nadšený článek plný nemístného optimismu. A nemotala sama v sobě jako Kača v čepici.

Ještě než vše pořádně začalo přišel za mnou postarší pán mile se usmál zahrozil prstíkem a říká: "Slečno a hrajte nám pořádně!"
(Och, nirvána SLEČNO!!!!!! Jooooo děkuji pane a celé vaší rodině, tohle jsem si ani nezasloužila!)
Vím co tím myslel, měl strach že na té valentýnské budu pouštět nejnovější techno výplachy, alias jak já říkám přímý přenos z válcoven plechu.
Obával se zbytečně, tohle za prvé ani neumím za druhé se mi to nelíbí a za třetí jsem měla v rukávu spoustu romantických ploužáků.

Mě to posléze samotnou rozesmálo. Jaká by to byla legrace v načančaném sále, který se zrovna plnil příchozímy páry čtyřicátníků a pokročilejších, kde je na každém stole svíčka a příchozí páry dostavají užasný minidortík upečený samotnou majitelkou pouštět třeba progressive house. To by tedy byla známka panku. Naštěstí oba pojmy jsou mi cizý a já se těšila jak si to celé užiju.

Ale ten stůl karbaníků vedle parketu v mém palebném doslechu tam postavil snad sám Ďábel!
Kdyby tam seděli čtyři čerti a mazali karty jako v nějaké pohádce, tak by se tam hodili úplně stejně jako ti karbaníci. A měli by asi s i stejně vybranou mluvu a způsoby.


V tomto týdnu začala má cesta za snem, nebo spíše jsem na té cestě vystoupala na další schod.
Doktor Entnerová mě nepokousala a nasměrovala dál.
Teď už mám i termín návštevy psychologa v Prostějově. Je to jen za měsíc, sice třináctého pátek , ale lepší než zase čekat půl roku.
K tomu psychologovi: Já to posledně zapoměla napsat, Mudr mi řekla jednu věc: "Nebojte se toho, neberte to jako zkoušku na vysoké škole, kde musí vše dopadnout výborně. Vím že něco bude lepší něco bude horší. Ale tak to chodí."
Dobrá tedy, na pana Adama se těším jen doufám že mě nerozebere jako budíka a potvrdí diagnozu.

Týden po laseru a následném vytrhání vousů jsem minulý týden užívala hladký a nešedivý obličej. Úplný zázrak. V zrcadle je to hned úplně někdo jiný! Taky mi to potvrdila kamarádka ke které jsem se stavila pro kalhoty co jí jsou malé. Věděla že teď někdy jsem měla tu doktorku a strašně jí udivilo jak ty hormony strašně rychle zabírají :-)

Vše tedy bylo krásné, jasné a slunečné jako včerejší počasí! A já se těšila na nedělní výlet s Jířou do hor!

No a jsme zpátky u té Valentýnské,
Já tušila, že jsem to asi už přehnala, když jsem otvírala celoskleněné dveře do sálu a v druhých si prohlídla svůj obraz.
Prostě ženská a to jsem se vůbec nesnažila. Trošku mě to zaskočilo trošku potěšilo. Asi nejvíc udělal ten účes s holčičí látkovou čelenkou.
Vubec jsem o tom neuvažovala jak se obléct úplně za holku nebo neutrálně.
Trošku mě to vyděsilo a já si hned v sále tu dámskou bundu sundala. Když jsem šla kolem těch dveří znovu, jen v kalhotách a svetru bylo to to samé, proto jsem sundala i ten svetr.
No nebylo to jiné ani v tom unisex tričku :-)

jak jsem již psala pán s oslovením slečno mě úplně nadchnul to bylo krásné, úžasné a jedinečné.

Dlouho mi to nevydrželo, když jsem šla na toaletu kolem stolu karbaníků zaslechla jsem: Nechceš přefiknout tu princeznu? A to bylo ještě to nejslušnější a ještě publikovatelné na mojí adresu.
Až jsem se divila jaké různé sexuální praktiky si lidé dokáží vymyslet a mě přisoudit, že by se mi líbily.
Uvažuji jak sem napsat a jestli vůbec, to co o mě dále povídali a jak se dobírali.
Nevadí mi že mě lidé mají za gaye, no vadí, ale člověk už si zvykl. Je to je na denním pořádku. A né vždy je to špatné někdy se pak divím kolik mužů se mi podbízí. A někdy to jsou i pánové co mají rodinu, což mě pořád udivuje!
Ni nic o tuto lásku opravdu nemám zájem. A už vůbec ne o čtyři čerty s kartami.
Vlastně to ani žádní idolové ženských srdcí nebyli, ba právě naopak, přehlídka pivních mozolů, holých a dutých hlav.

Já si z nich snažila nic nedělat, i když to bylo strašně sprosté a úplně mimo mísu. Možná to ani nemysleli zle, prostě měli jen mezi sebou děsně vtipné hlášky, bohužel slyšitelné až ke mě.
Já si celou dobu říkala: no počkejte vy blbečci, až se tady potkáme za rok, tak se přetrnete jen proto abych se na vás jen usmála. A budete se mě pokoušet trapně zbalit.
Prostě si jen léčili komplexy a ukazovali si navzájem kdo je větší borec. Plni předsudků, že když je člověk jiný tak je hned úchyl a má uchylné myšlení.

Pořád jsem nechápala a stále nechápu co tam ti karbaníci dělali. Přítmí v sále, tělo se tiskne na tělo zní Alexandra Burke. No a do toho zní pleskání karet a hlášky, proč jsi mi ty debile tou osmičkou nenamazal?

Tohle bylo poprvé co jsem se setkala s negativní reakcí na sebe sama.
A už je to tady, toho jsem se vždy bála proto jsem to tolik let v sobě dusila, prostě jsem nechtěla být nikdy za úchyla :-(
Doma jsem to samozřejmě obrečela. Já nakonec nebyla a nejsem teď na dně z těch čertů karbanických, blbců je všude dost.
Myšlením jsem už v novém životě, jen to tělo tomu ještě neodpovídá, je to tak napůl. jako chlap už nevypadám (naštěstí) ale na ženskou ještě taky ne.
Jsem prostě v nejhorší fázi své cesty.
Už nepochybuji zda se mi to povede, ano povede tím jsem sii jistá!
Jen co nejrychleji překonat tu nezifázi. Ach jo už aby to bylo!

No takhle jsem se půl noci trápila a zároveň těšila na nedělní výlet do hor s Jířou.

Jedno z mých sluníček, rozesmátá a rozevlátá Jířa, mě ráno na nádraží dlouze objala a krásně políbila a mě bylo hned líp.
A hned začala mile žvatlat a povídat co všechno hezkého ji potkalo a s kým se zase seznámila. Taky to holka na světě nemá jednoduché, ale s úsměvem jde všechno líp!
Hned jak jsme sedly do vláčku začala vyprávět, že má novou partu kamarádů a jednomu z nich se říká Koule.
Já si představila né zrovna štíhlého hocha, ale bylo to jinak.
Promiňte teď to bude trošičku záchodový puberťácký humor, ale já to sem musím dát! My si tím zlepšovaly celou neděli! Mr. Koule pánovi říkají úplně z jiných důvodů. On má tento orgán nadmíru vyvinutý, a je na to taky náležitě pyšný. A to až tak, že pokaždé když se opije tak jej vytahuje a nechává se fotit!
Už tohle mi stačilo na to abych chytla záchvat smíchu.
Když jsem ho překonala Jiřa ho znovu vyvolala fotkou dotyčného pána, který v rukou drží výše zmíněné zařízení a ještě jeden úplně vyděšený obličej!
No tomu se říká punk! Stačí si vzpomenout a záchvat smíchu se dostaví jako na zavolanou! A Jířa taky ví jak na mě. Když viděla, že zase propadám skleslosti, stačilo jen hodit hlášku: KOULE!
Ne fotku sem nedám, nechám to na vaší představivosti. :-)

Rozesmáté nás vláček vyhodil pod horami, všude spoustu sněhu a sluníčka a hor by se dalo dotknout delším klackem.
Stejně i když vše bylo úžasné, pořád ten čertík malé depky trošičku strašil!
My si to s Jířou štrádovali po zelené přímo k horám, chytly se za ruce a začaly zpívat a houpat se v bocích!
"Cestou necestou polem nepolem jedu za tebou velkým malotraktorem!" A pak když písničce došel dech nahodily jsme hlášku: KOULE!
Mírný kopec se nepostřehnutelně změnil v pořádný stoupák. Já štrádovala dál stejným tempem jako v rovině. Spokojená jak té potvoře depce pěkně endorfiny zatápím. A nevšimla si, že Jíře došla řeč. A to se opravdu stává vyjímečně.
Já tu Jířu úplně uhnala. Červená v obličeji, zadýchaná a se strhaným obličejem vypadala na brzký infarkt!
Trošičku mě to poděsilo. Chvilku jsme počkaly než se jí vrátil dech a šlo se dál. Během chviličky to
začalo vypadat zajímavě, sráz jako na Čumulangmu a k zhruba i stejně tolik sněhu. A já se začala rozhlížet jestli tu někde nebude mít hnízdo ten Yeti kterého si Jiřka nalepila na termosku.

Já zapoměla že ty nejkratší cesty podle mapy, nejsou zrovna procházka růžovým sadem. A když jsem zapadla po kolena do sněhu, už jsem věděla že je zle. Zhruba stejně jako, když jsem před lety na Hoverle uhnala Tadeáše, v křoví bručel medvěd a nad mím kroužil sup přemýšleje zda ho sezobnout hned, nebo počkat až padne sám.

Co to budu protahovat, Na horskou chatu ke známému jsem Jířu dovedla na pokraji sil. Nemluvnou, zamračenou a v obličeji červenou jak ruský prapor. Chyběl už jen srp a kladivo.
Kloudné slovo jsem zní dostala teprve po štamprli becherovky, kofole a polívce. Kdy z ní vypadlo že si k té videňské kávě mám objednat KOULE.

Krásně jsme si tam nahoře užily zbytek slunečné horské neděle. Nadělali pár bláznivých fotek do rodinného alba. Jen jsem se nenechala ukecat na selfíčko. Jedna má fotka z vlaku Jíře musela stačit.

Dole jsme jen tak tak doběhli vláček, vpadli dovnitř a sedli vedle staršího pána.
No ten si mě chudák zase prohlížel a evidentně mě nemohl zařadit. Já mu to ještě neulehčila, když se mi podařilo na Jířu promluvit úplně holčičím hláskem.

Já celou cestu domů a pak i doma uvažovala jak na mě vlastně na mě lidé reagují a jak mě identifikují.
Ve vlaku jsem si to mohla několikrát ověřit.
Při prvním kontaktu se na mě vždy chvíli dívají a uvažují jak mě zařadit. No málokdy správně.
Mě teď začalo štvát i to, že mi lidé říkají pane.
Doma jsem přišla na to, že mě možná tohle nakopne k tomu abych šla do RLT mnohem dříve než jsem plánovala, možná i se začátkem hormonální léčby. Jen teď co ještě udělat pro tu správnou identifikaci? Jaká je ta správná finta?
Jasná věc jsou vousy.
Doufám že do léta už budou minimální. Nový nos tomu taky pomůže, ale co ještě dál?
Asi to bude chtít změnu účesu. Afina a možná trochu melíru by mohlo být ta správná volba.
No a co ještě? No uvidíme na tohle je ještě snad dost času!

A dala jsem si ještě jedno předsevzetí. jen nevím zda se mi ho podaří dodržet.
Nedělat další kroky k ženskosti. Jako třeba vytrhání obočí atd.
Mám strach, že v okamžiku kdy půjdu do RLT, neměla bych už co měnit. :-)

18.2.

Teď si po sobě čtu co jsem tu napsala.
Nemá to pořádně hlavu ani patu, ale opravovat to nebudu.
Je to výpověď mých stavů, psané v depresi a útlumu.
Tohle je už ale pryč. Už jsem to vyběhala!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Léňa Léňa | 19. února 2015 v 10:19 | Reagovat

Koule "... to je orgán kterému absolutně nerozumím."

2 anita angelb rebootet 2014 anita angelb rebootet 2014 | 20. února 2015 v 14:30 | Reagovat

ahojik .zaver jsem jiz uz necetla :(promin..stejne hezke.
;)
jo zakaznik nas pan  no stejne bych zahrala ..techno nebo
scooter-NESSAJA![rick j.jordan
odjel po 12 letech.)

.:)

hudebni ceny evropy 2 moderoval
matus krncok [europa2]
a skvely byl patrick hezucky
[nesklamal!!!! kacela jsem se
smichy]
albert cerny rozbil sosku klic;)Aaaaa
a  nominace -
celeste buckingham
a robert burian(
ja nevedela ze je to slovak
zijici v CR!!![ a adam durica!!!
woow..
vtipny byl jakub kohak
a [ne] chapala jsem jana
pohanku ;)ko** v eteru!?

VSETKO AT SE PODARI AT MAS
CO MAS K MENINAM
MNOHO LASKY OD MAMY
A TATY  A MIR V DUSI.
ANITT©

upozorneni : tereza at necha
poznamky o slovensku nikdy
nebyla a ja znam tolik
ze by ste meli deprese na100 let.
©
vim proc homofobie =pokrytectvi.

VSE NEJ  VLASTI JESTE JEDNOOOOU ;-)

3 anita angelb rebootet 2014 anita angelb rebootet 2014 | 20. února 2015 v 19:09 | Reagovat

ANITA PART 2 :
prave jsem docetla tvou druhou
cast a nelibi se mi tva defesne
v smyslu omlouvat chovani
tech buranu .!nelibi se mi
jak je obhajujes  a pak.brecis
doma!
CO TO MAS ZA MINENI
O SOBE? SES CLOVEK
NIC SPATNYHO NEJSI
TAK VO CO GO?
na tvem miste bych se
na ne zvysoka .vis co!:)
a prijit se o rok ukazat?
ses prdla?kde je tva hrdost?
:)
abys nemela kluka co
te bude mlatit a ty si
budes namlouvat ze ses hloupa.
to cejtim.

SES SIKOVNA HOLKA MAS
SUPR JOB A KAMARADA
A ZENSKA BUDES .!NA 124%.

vim jaky je to slyset;(
ja mam takovy zadek
a telo .krev a mliko
no ostra jako SBS BARBIE:/
nekdy .
vim.jaky to je .
VSE NEJ K JMENINAM
VLASTINKOOO :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 21. února 2015 v 11:07 | Reagovat

[3]: Hezké ráno, a děkuji
Já je neomlouvám. Nenaváželi se přímo do mě. Jen bylo slyšet jak hrubě žertují na můj účet. Za rok, rok a půl už budu vypadat úplně jinak, doufám. Budu to konečně já. Hezká ženská. Teď je to takové napůl. Příště už budu v jiném postavení, to už pro mě budou outsidři, kteří mě budou chtít zbalit :-) Chápej, za ten rok už si mě vůbec nebudou spojovat s tím komu se smáli teď!

5 anita angelb rebootet 2014 anita angelb rebootet 2014 | 23. února 2015 v 11:53 | Reagovat

stejne vlasti  ja bych se balit od
tech buranu nedala balit I
kdyz  pes co ma zuby nehryze.
pry :)
stejne jsou cvalikove a burani.
TROCHA UCTY VUCI SOBE
JO?
vim ze i takove holky  jsou
hloupe jako  tramvaj na
legerove ul v praze:)
no nevim jaky mas vzdelani
NO SNAD NEJSI SLEPICE
NEBO ZLATOKOPKA .:(
co uz ...
jo o rok no jestli kvuli nim
dedkum a ..ne kazde holce
se to libi ..spomen si na cisnice.!
PLACAT PO ZADKU NEBO
ABY TE PROTAHOVALI :/
ze to muze byt obtezovani
i slovni .
?
vim vim stejne no takhle byt
zena ??neto ze maj dost..
vid tva mama..
co myslis?? ;-)  :-D  :-D  :-D  :-D  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  :-D  :-D  :-D  :-D

6 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 23. února 2015 v 13:55 | Reagovat

Anito ty mě pořád nechápeš.
Když se s těmi burany hypoteticky někdy příště potkám, tak to bude o tom kdo se směje naposled.......
Už jim nebudu k smíchu, budu pro ně někdo úplně nedostupný. Kdo je jinde než oni, kdo se s nimi nebude zahazovat.
Vysoká štíhlá, doufám že i hezká, vysokoškolsky vzdělaná ženská, která přijede s kapelou nebo jako DJ-ka. :-D

7 anita angelb rebootet 2014 anita angelb rebootet 2014 | 23. února 2015 v 19:05 | Reagovat

ne nechapu :)  a proc byt na ne hodna?:)
JO PLAN MAS DOBREJ  NO DELEJ
TO KVULI SOBE TAKOVI BURANI
BY MNE NEMOTIVOVALI .
KVULI NIM ?
a myslis ze se omluvi pak?:(
bodejt .:)
konecne ses probrala princezno:)
crrn tva reakce.
sama znam jak jsme si
s nekapali do not seredne
se povadili a pak dymka
miru :) jo no takovym
o jakych si psala nestoji
ani za dym .jo zakaznici
beru no dokazovat I'm
ze mas VS myslis ze oceni?
snad ..

vis preju ti usmivave lidy
skutecne kdyz mas pohodu
a rada tam ses .
s kazdym se nekdy neda.
ver .nebud labut
vis jak myslim.:)
A ZLOB SE DO ALLELUJA VLASTO!;)
VIM CO RIKAM.

ps -znas rudu z ostravy
?jako prvni uvadel nominace
vyrocnich cen evropy 2 a
europy 2 18 unora.!

ps 2-mas na vic vlastinko
jako se libit ten buranum.
ver mi vidi tve ..beep ..a ne
vzdelani .!
panove az na vynimky
nemaj radi inteligentni holky:/
nechci se libit kazdymu.
MUJ NAZOR.
ps3-tady se prezentujes jako
supr holka no na plese delas
pana .proc?
VZDYT SES TAKY HOLKA?
NE?? :-D  8-O  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama