Vlak co nikde nestaví

1. února 2015 v 4:29 | Vlasti
Sedím do vlaku a právě jsem vyjela ze svého rodného města. Píšu Terezce, že nejsem vůbec nervózní.
Dnes je velký den, Setkám se s někým komu hodně dlužím, kdo mě podržel nad vodou, když my bylo úplně nejhůř. Víme o sobě skoro úplně všechno, píšeme si devět měsíců, ale ještě jsme se neviděly.
Já z toho nespala dva dny, jak se těšila.
Tento týden je celý báječný. Předevčírem jsem byla konečně vyzkoušet ten ABBA kostým na ples a je mi dobrý! Bože děkuji Dámské M! jojojojojo! Den předtím jsem zase byla s Jiřou ve vinotéce a strašně jsme se nasmáli, báječně pokecaly, políbaly a poobjímaly! To mě zase na pár dní úžasně nabilo!
No a teď je sobota já sedím ve vlaku kolem utíká krajina a jak jsem si myslela že nervozita spadla a já budu uplně nad věcí. Musím říct, že jsem se mýlila. Čím víc se blížím do Prahy tím je větší!
Někde u Kolína tam kde se potkali ti vykutálení medvědi, už je v obludných rozměrech.
Píšu Terce zprávu, že má vlak zpoždění. A že jsem nervozní. Odpovídá obratem ruky, že ona taky. Jak se zpožděním tak i nervozitou :-)
Tři dni jsem řešila co na sebe, jestli ten budu mít odvahu na ten dámský bílý kabátek nebo bundičku?
No vyhrál kabátek, jen jsem zjistila zrovna nemám k němu kalhoty. Tak jsem jedu v bundě. A nemám na sobě jedinou pánskou věc.
Ráno před odjezdem jsem tradičně zaspala. Při žehlení vlasů jsem si vytrhla náušnici a že jedu jen s jednou si vzpoměla až na chodbě. U nádraží nebylo volné místo a zajet někde bokem už nebyl čas, tak jsem Hraboška šoupla do svého oblíbeného zakazu stání :-) Což mělo i zajímavý vliv na nastupovaní do vlaku. Vždy to je to tak, že doběhnu na nástupiště dveře se zavřou a jede se. Tadeáš by vám asi mohl vyprávět :-) No a já tentokrát na vlak čekala celých pět minut.
No nic vlak zastavuje v Praze a já se pomalu oblíkám nikam nepospíchám, tep dvě stě dvacet. Vím že je lepší počkat než se hledat mezi stovkami lidí.
Vystoupila jsem mazi stovky lidí a rozhlížím se! Ještě že má Terka vysoké podpadky tak nezapadá do davu a já ji mávám.
Ufff spadl mi kámen ze srdce. Terezka je úžasná! Ta postava no to je pohádka! Za tu se v divadle nebudu muset stydět, ba právě naopak jen aby se ona nestyděla za mě :-)
Objaly jsme se ale nervozita ještě nespadla.
Času bylo dost tak jsme šli na Václavák zakafovat. Bylo toho tolik k probrání :-) Za oknem Vašík na koni a
čas báječně utíká, při kafíčku a výborných zákuscích. Ale, už byl čas jít do divadla.


Stavovské divadlo je úžasné, jedno nejstarších v evropě. Na člověka tady dýchá historie a připadá si tu jako za časů Ludvíka XVI. Jen čekáte že se zpoza rohu vynoří rozevlátý Mozart aby si zadirigoval svojí svatbu, tedy Figarovu :-). Mozart se nekonal, zázemím se proháněly dvě praštěnky tedy Vlasti s Terkou. No ještě že nás ten bývalý kolega z divadla co sehnal lístky provedl. Nevím jak Terka ale já bych se tam ztratila hned. Kamarád nás zanechal v divadelním klubu a šel řešit ty lístky. Nevím jestli Terezka byla více nadšená z toho, že jsme tam kde se běžný smrtelník nedostane, nebo nervozní ze mě nebo snad z toho, že někdo zjistí že tam vůbec nepatříme. Zapadly jsem do činoherního klubu a tam při vínečku konečně spadla všechna nervozita i okovy.
Terka se šla se srdíčkem v krku převlíknout do šatny kde se převlíkaly holky z orchestru. A přišla v naprosto krásných černých večerních šatech a s očima jako talíře. No jo všechno je jednou poprvé. Já si odskočila zušlechtit se na záchod. Asi ten pánský nebyl moc dobrý nápad. Však mi to Terka taky pořád vymlouvá. Já se česala a pak malovala řasy a celou dobu si vedle mě hudebník z orchestru nápadně dlouho umýval ruce. Musel je mít hooodně špinavé, nebo že by čekal až začne téct teplá voda?
Jak jsem již říkala, v báječném prostředí divadelního klubu kam nemá přístup vřejnost, se nám konečně jazyky rozvázaly a štěbetaly jsme dokud nás zvonění nevyhnalo do lóže!

No ale myslím, že Vás všechny asi nejvíce zajímá Terezka.
Co by jste asi tak chtěli slyšet? Já byla taky zvědavá jak lázeňská veverka. Viděla jsem pár fotek, ale víme že s tím se vždy dají dělat kouzla, už jen podle toho pod jakým úhlem se co vyfotí, nebo z kolika fotek se pak vybírá. Nebo někdo vypadá naprosto úžasně na každé fotce a ve skutečnosti je ošklivý jako noc v ghetu a naopak.
Musím říct, že vypadá trošičku jinak než na fotkách, ani hůř ani líp, prostě jinak. Jednoduše jako normální atraktivní ženská jejího věku. A bude to už jen lepší!!!!! To je na té přeměně to krásné je to jen lepší a lepší!
Pohybovaly jsme se různě po Praze po divadle po klubu atd. A já celou dobu sledovala jak na ní reagují muži. Jako na každou jinou atraktivní ženskou, někdo se otočí jíný nevšimne někdo jen nenápadně okukne. Žádné tázavé nebo nechápavé pohledy jako třeba na mě. Je to jasné!
Pokoušela jsem se jí vyfotit zezadu při chůzi v těch večerních šatech, ale nepovedlo se mi to. Pokoušela jsem se zachytit tu grácii a lehkost. Vyška mi však vždy jen lehce rozmazaná normální vysoká ženská s pěknýma nohama. No a těch je všude plno takže nic k zveřejňování.

Ale zpátky do lóže.
Já nikdy nebyla na opeře. V divadle kde jsme dříve sídlili, dělali jen činohru nebo koncerty. Takže to pro mě byla premiéra. Pro Terku zase premiéra ve večerní ve společnosti.
Ono to bylo i lehce úsměvné. Zjistily jsme že obě nesnášíme jít první v davu. Ano davem se prodírů muž a dělám dámě cestu. No ale co když jdou dvě dámy? Byla děsná legrace když jsme dávaly ve dveřích přednost jedna druhé a pak se tam málem skříply jako Laurel a Hardy. Taky na schodech jsme si dávali jedna druhé přednost až se chvilkama zastavovaly.
No nakonec jsem se odhodlala a vzala Terku za ruku a vodila jako pravý muž, No sice s velkým sebezapřením, ale Terce to aspoň udělalo radost! Tak proč ne. A jen takový malý postřeh. Já se neustále muckám s nějakou kamarádkou. Mnohem více než, když jsem si ještě hrála na chlapa. A poslední dobou se mě snaží i muckat chlapi, čemuž se bráním. Takže můžu objektivně konstatovat že na omak poznám s koho vedu za ruku. No ženu přece!
V pauzách jsem byla tázána proč jsem tak zasněná a já nedokázala přesně odpovědět.
Vypadalo to že jsem nadšená z té mé premiéře v opeře a krásném stavovském divadle, ale to bylo jen částečně. Já byla nadšená z toho co s člověkem udělá hormonální léčba a celou dobu si představovala jak jednou budu taky tak hebká a krásná. A jak si to poprvé užiju ve velké večerní!

Já znovu sedím ve vlaku nadšená rozjívená bujará nakopnutá, ale taky smutná z toho, že to tak rychle uteklo. Vzdaluju se nočním vlakem Praze a přemýšlím nad tím jak budu vypadat, když se tady sejdeme za rok. A jaké témata budeme řešit. Určitě né to jestli mám odvahu jít v kabátku. Spíše to, zda jsem si měla vzít ty černé šaty nebo ty červené a zda ta rtěnka má správný odstín. :-) Ano problémy běžné holky.


Ps: Ještě k názvu článku, není podle toho expresu kterým jsem jela. Já jsem ten vlak ce nestaví, už v něm chvíli sedím! A jedu směr druhý břeh!


DĚKUJI TEREZKO!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anita "informer"angelb anita "informer"angelb | 2. února 2015 v 17:21 | Reagovat

MILA VLASTI
JAK HRAJE DJ STARSpLash -DO IT DO DO IT udelej to udelej to.
bez ohledu na terezu -neterezu
(respektuji vsak ) rikam ses
blazniva a moc fajn .
nevim proc se zhazujes a ses na
ni zavisla terezko sem a terezko
tam VZDYT FRCIS JAKO LEO
EXPRESS.! WOOW
mas sefa snu a praci snu nemusis
byt zavisla na podpore ani
mame (stejne drzim palecek
vzdyt vis !).
ses supr prdla a mas seriozne
zamestnani;) my dve by sme
se nepustili k slovu vem
jed na to ;))
ty jako job ja jenom tak
.ty si pres rok zmenis
M ;( na F :)
[ a mne bud se zesilni lecba
nebo ..pry se loupou dve ocni
vlakna :/)

a aaa od veci :)
NEMODERUJES  HUDEBNI
CENY EVROPY 2 18 UNORA?
DELAS PRO  RADIO?(
FREKVENCE 1,IMPULS ,DANCE RADIO ?)
HEZZZKY DEN OOPS I DID AGAIN :-D  8-O  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

2 anitt angelb anitt angelb | 2. února 2015 v 18:09 | Reagovat

a malickost takovy vlak
nejestvuje tak jako
utopie uja lenina ;
[toho pry zabil mark chapmanm
v N.Y :)
hezke fotky no nevim co
si tim chtela rict ;)
jo mas superjob (zavidim:)
znas co je to byt outsider
no ses ambiciozni:)
mas segru )ja 2 bratry :/
ach jo

ACHTUNG KURVE !
CO SE POROUCHALO V MEM
ZIVOTE :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P

3 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 2. února 2015 v 23:33 | Reagovat

[1]: Milá Anitko, Děkuji za podporu.
Terezka je člověk který pro mě hodně udělal, a proto si jí taky tak vážím! I osobně je to fajn človíček a proto jí zahrnuji do spektra svých hodně dobrých kamarádů a na oplátku pro ní hodně udělám.
Terezku pozorně sleduji a hodlám se vyvarovat chyb, které během přeměny udělala.  Jedna z nich je třeba prezentace své osoby. Já například mohla být dneska v regionální televizi, ale odmítla jsem.  Taky si od ní nechám poradit ve spousty věcech ohledně přeměny. A už teď vím že mi ji úžasně zrychlí.
heheh taková hvězda abych moderovala hudební ceny nejsem, ani v rádiu nedělám. I když, sem tam s naším místním rádiem spolupracuji.
A už se nemůžu dočkat až bude v ID F!

4 anita angelb anita angelb | 3. února 2015 v 20:48 | Reagovat

ale jdi vzdyt  ty mas
tolik energie vlasti
ze vodafone musi blednout
a nabiji u tebe doma  ;)
na miste terky bych te nekde
prilepila na 3 s sekundovym
a dala na you tube .
70 000 likes by jiste;)!
a  leos mares zlevnil
kdyz te museli odmitnout
pry penize na SRS
.potvoro :)
a dvacet skrin plnou hadriku
juuuu.mizzim hec :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama