Tygřice

8. března 2015 v 22:49 | Vlasti
Ahojky, pár dnů jsem tu nic nenapsala.
Nebylo to proto, že by se nic nestalo. Ba právě naopak. Stalo se toho spoustu.
Dnes na nás nakouklo jaro. Sluníčko se dneska snažilo jako by už byl minimálně máj :-) Každý takový den po dlouhé zimě je jako balzám na duši. Ano Ano Ano prosím už aby tady bylo léto. Já jsem dítě léta a na toto léto se těším ještě více. Však víte, konečně mi to začne. Teď jsem prostě v té nejhorší fázi. Člověk by chtěl tak moc a zatím může tak málo. No ale v létě bude líp, nejenom proto že bude léto.

Jak už jsem psala, dnes bylo úžasně a já si to báječné počasí nenechala ujít. Zahájila jsem cyklistickou sezónu. Sice zababušená jako pumpa, ale zima mi bylo i tak. Celý den na cestách vrčely motorky a mě když jsem vytáhovala kolo z garáže a pumpovala kola, bylo zima i za ně!

Nevím čím to je, ale začínám se líbit sama sobě. Sice to není pořád, ale jsou stavy kdy kouknu do zrcadla a jsem nadšená! Jasně do dokonalosti to má daleko, ale stačí srovnat s rok dva starou fotkou a dá se mluvit skoro o zázraku. :-)
Jak mi na začátku mé cesty řekla jedna slečna co je již po přeměně: Jsou to drobné krůčky a vždy jsem čekala co se stane strašného, například když jsem šla poprvé ven v dámských botech. Nestalo se nic!
má skoro pravdu.
Já dnes na to kolo šla s úplně vyžehlenými vlasy, zatím jsem neměla odvahu takhle ven. Vypadám úplně jinak, doufám že více žensky :-) Když jsem vytahovala kolo z garáže potkala jsem souseda. Velmi nechápavě a zdlouhavě na mě hleděl. Pravděpodobně mě nejprve nepoznal a pak si nemohl vysvětlit co se se mnou stalo. Tak se jen zeptal jestli ještě hubnu.

No jo měním se, ale nejenom já! Je krása sledovat ostatní holky se kterými si píšu nebo i vídám. Je to paráda co s nima dělají hormony a nemyslím jenom v tím co vidíme. Strašně se mi líbí ty posuny v myšlení, tím jak se z hromádky neštěstí stávají pohodové a vtipné slečny.
Taky děkuji ostatním kamarádkám které mě drží na nohou Ať je to Jířa nebo Áda, taky holky s tím světem bojují i když jsou to moc krásné biologické slečny.

Ale tohle je jen drobná epizoda, jako třeba i to že jsem dnes měla poprvé gratulaci k mdž. Moc ráda bych popřála i ostatním slečnám, ale holky nejde to, k MDŽ můžou přát jen pánové!


Jak jsem někde na začátku blogu psala že teď se už vůbec nevztekám tak to není pravda!
Já byla strašně naštvaná, a tak protivná že jsem byla protivná i sama sobě! Ani jsem nevěděla že to ještě tak dobře umím! No co se stalo. Já hrála retro párty a známí tam měli objednaný stůl. Já tam přišla až po nich a když to šlo seděla s nima, a nechala si u jejichstolu oblečení. No jeden ze známých se ujmul nějaké ubrečené slečny a pak spolu seděli na mém místě a on jí dával první pomoc při hysterickém záchvatu :-) Asi se v něm probudil rytíř, ale místo aby do ní nalil štamprli něčeho ostřejšího, snažil se šetřit skot jeden. A zahříval jí mým nejrásnějším, nejlepším a nejoblíbenějším svetříkem, který jí přehodil přes ramena! Nejhorší bylo, že to byl jediný co mi krásně seděl, což bývá problém, aby na mě nevisel a měla jsem dobré rukávy. A k němu jsem měla sladěné zimní boty i bundu! No on jí ho jen tak dal. Posléze když pro ni přišel její přítel a odvedl si ji, ten blboun nejapný ji s mým svetříkem nechal jen tak odejít! Já řádila jako tygřice! No nepřetrhli by jste ho. Kdyby mi ho ukradli tak jsem naštvaná, že jsem prostě koza a nehlídám si věci. Ale že mi ho takhle hloupě rozdal to mě šíleně vytočilo!
No někdo to dokonce nazval hysterickým záchvatem :-)
A ještě jedno prvenství padlo, málem bych zapoměla kvůli tomusvetříku! Poprvé jsem tančila s chlapem! Sice vynervovaná a strašně tuhá, ale bylo to fajn!

Uplynulý týden jsem byla u sestry v české kanadě. Nebylo to veselé byla jsem tam na pohřbu což už tak je dost špatné, horší že byly boje a hádky kvůli tomu jak vypadám!
Už dva dny se řešilo jak mě pochlapštit abych nedělala ostudu.
Narvali na mě panskou košili sice normální velikost, ale mě šíleně velká. Musela jsem sundat náušnice. A stáhnout vlasy. Násilím na mě daly i sako ale to mi bylo tak neskutečně velké v ramenou, že i moje maminka, která se moc neumí oblékat a chlap oblečený dle ní musí být jako strašák do zelí, tak i ona usoudila že takhle bych dělala větší ostudu v saku než bez něj. No já stejně zvítězila, do košile bych se sice vešla dvakrát ale bílá šála a černé slimky a dámska bunda a boty to zachránily. Na truc jsem použila ségřin make-up vlastně poprvé mezi lidi pak ještě řasenku a lesk na rty.

Po obřadu v půli smuteční hostiny jsem si šla nasadit na záchod náušničky a koukám do zrcadla a vidím ženskou s pánské košili. No a já si uvědomila kouzlo make-upu!
Ja měla v plánu to teď nějak šetrně říct ségře nebo spíše švagrovi, že mu třeba ukážu prso nebo nenápadně nechám ležet diagnózu F640 ať si to vyguglí(najde na googlu)
Ale ne, ještě není ten správný čas. Vědět to tak mě do těch pánskych hadrů cpou s ještě větším gustem a nadšením.
No co na Hrt to praskne jednou samo. Už teď vlastně byly výsledky. Posledně mi ségra nadávala: vypadas jako ženská s vousama! Hihihi teď už vynechala to s vousama.
Měla pocit, že když si sundam náušnice a stáhnu vlasy, že budu vypadat jako chlap B-) taků figu borovů!
A to si vůbec nevšimla že mám nalakované nehtiky. Jak jednou zkusíš už necouvnes. Od té doby co jsem si je nalakovala před Terkou v divadle viz: vlak co nikde nestaví na blogu. Tak už nikdy jinak!!!!


A největší prvenství jsem měla teď v pátek. Dle nařízení Mudr jsem šla do vinárky úplně v dámském. A lehoulince namalovaná. Tadeáš mi tradičně dělal garde. Já potřebovala trošku upustit páru po tom pohřbu.
Začalo to tím, že mi crossbodičko říkalo: "Ahoj Vlasti!!!!!" No vylovím telefon z kabelky a ten inteligent co si dělá pořád co chce si sám volal Terku! Škoda že jsem neměla čas telefonovat. Taky právě vyrazela do světa. Na mě dole na mě čekal Tadeáš s manželkou. Zajeli k nim domů vynesli rodinné nákupy a pak s Tadeášem vyrazili přes celé město do vinárky. Netroufnu si říct jak moc jsem procházela, asi bych řekla jakž takž. Jasně sem tam někdo koukal. A tohle Tadeáš zase až tak nechápal. Mluvil o extravaganci kterou uzkoprsí severomoravané nedávají. No ono šlo o něco jiného o mou identifikaci.
Šli jsme do mé oblíbené vinárky, kde jsme se potkali s různými známými. Přišla Jířa, oba tenisáci a my to jako obvykle zavřeli. A pak mě Tadeáš zatáhl ještě na stodolní. Tak to už ale byla vyšší dívčí. Sedli jsem do tadeášova oblíbeného klubu a já byla strašně nervózní. Měla jsem pocit, že se vedlejší stůl na mě pořád dívá a pořád mě řeší. Ale prd velebnosti B-) za mnou korzovaly davy holek co chodily do vedlejšího baru. :-) Tak krásných, ach jo konkurence tedy víc než vysoká. tadeáš si taky všiml jak jsem napnutá a uklidňoval mě že si mě nikdo nevšímá. Vlastně se i s tím vedlejším stolem normálně bavil. No kdyby byl nějaký problém tak by se s ním asi nebavili a když už, tak s despektem. Ale co mě nejvíce potěšilo tak že přišla květinářka a nabízela Tadeášovi ať mi koupi kytku! Juuuuuupiiiiii!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anita andelska princezna anita andelska princezna | 9. března 2015 v 23:27 | Reagovat

ja zasnu vlasti klobouk doli
nad tym co delas ..no nejlepsi
by bylo te nekde prilepit kanagonem :) a dat spolecnost
kdo je flegma ospala :))
kde na to chodis??holka ??
ze ses jako ruda z ostravy
ze joo??
no proste tolik :) toho napsala..
ze .....joo??;)
a co gay nepritelsky jak se mu
vede??;)
a terku uaaaaa nemusis
propagovat  :) s tebou neni
nuda 1000% .mimochodem
leto nemusim pro bourky:(
mame teple zimy a tenky ozon..
videlas obrazek topicich se
ledovcu :(( smutny vis??;(

dnes mam do pulnoci jeste
narozeniny a zitra sharon
stone..:)
od nej kamaradky dostala
kosilku na spani ..
tak se mej vlasticko cesticko:)
a nevymyslej tolik .

2 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 10. března 2015 v 8:18 | Reagovat

Všechno nejlepší i se zpožděním Princezno!
Přeji ti hlavně zdraví!!!! Protože když je zdraví tak pak jde všechno!

S Ruprechtem je klid. Už čtrnáct dní nedostal od firmy žádnou práci :-) A vzhledem k tomu že nemá jakýkoliv jiný příjem............tak bych řekla že se mu vede hladově :-x

3 anita angelb anita angelb | 10. března 2015 v 11:21 | Reagovat

dekuju  vlastinkooooo  no  ohledem  zdravi
jsem  v  rozpacich   .... spis  aby
se  to  nepokazilo  ...  no  
stejne  deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekuju  ..
moc  rada te  slysim    jooooooo.
. ruprechct  zarli  to  ver  ,
no  ty  to  zvladnes  ze  joooooo???
drzim  palecek  .princess of
trance  anita .
DEKUJU DEKUJU  VLASTI  -NKO !!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 anita angelb anita angelb | 11. března 2015 v 11:16 | Reagovat

jestli  umis  anglicky vlasti
if  you  know  english
checkni  tuhle  www
look  at  this   page
prisaham  ze pujdes
dolu
i  swear you  go down
www.eileadonancastle.com

5 anita angelb anita angelb | 11. března 2015 v 11:17 | Reagovat

jeste jednou  one more time
www.eileandonancastle.com
dekuju ,thanks

6 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 12. března 2015 v 12:11 | Reagovat

Plánuješ tam svatbu Anit?

7 anita angelb anita angelb | 13. března 2015 v 10:22 | Reagovat

ale  neeeeeee  vlasti  co  jsem
miluionarka?? chichi  ,spis
tour   guide   a  to  musim
prozit  tenhle  mesic  a  duben
a  pak  kveten  .... tak  daleko  nevidim..
hezke od  tebe   ... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama