Neříkejte mi pane!

1. května 2015 v 18:07 | Vlasti
4.5. 15
Vzhledem k tomu, že tohle je citlivé téma jak pro mě tak i pro ostatní. Proto jsem tento článek ještě doplnila a trošku přepracovala.
1.5. 15
Nesnáším slovo Transexualita, raději budu dnes používat jen TS.

Návštěvnost blogu překročila šest tisíc, to je věc která mě moc překvapila a zároveň potěšila.
Je to těžké někdy psát, když vím kdo všechno tohle čte (tak pozdravím třeba Jitku prý čte zuřivě :)
A taky Vlaďku :-) Nabídku na nakupování šatiček určitě využiji, ale bohužel, až na podzim až budu trošičku vypadat :-)
A zimní kabátek :-)

Když nikoho nechci urazit a nikomu nechci nadělat problémy. A spoustu věcí nesmím provalit. Což je někdy škoda, protože některé historky jsou více než na zasmání. Jenže bohužel musím respektovat soukromí!

Pokusím se tedy dokud mám tu správně zoufalou náladu o trochu osvěty. Chci psát o tom jak se cítím já a podobně postižené holky. Aby to pochopili i běžní návštěvníci blogu.


Není to tak dávno kdy jsem si přečetla myslím, že to bylo na wikipedii definici TS:
člověk který si myslí, že je jiné pohlaví než to biologické.
Tahle strašná definice mě neskutečně rozčilila! Taková blbost! Který mameluk zkřížený s oslem to mohl napsat?
Děkuji pěkně, kéž by to bylo takhle báječně jednoduché. Pak by bylo řešení jednoduché: stačí stáhnout kalhotky podívat se pořádně na povozek a už by mi bylo vše jasné a já bych měla po problému!

Teď už je ta definice na wikipedii v pořádku, ale stejně kdo nezažije nepochopí.

Asi jste už pochopili že tohle píšu ve stavu úplného zoufalství. Ano teď jsem zoufalá, a to strašně a přitom bych neměla být. Můžu být ráda že žiju u nás, kde je momentálně čekací doba na hormonální léčbu pouhopouhý půlrok!
Už mi chybí jen cca dva měsíce.
Co taková Velká británie kde se čeká dva roky nebo Slovensko kde je to rok.
Za tohle bych měla složit ulítbu všem známým i neznámým bohům!
A pak se hovoří o vysokém počtu sebevražd mezi TS holkami.
Nikdo nepochopí to zoufalství, tu beznaděj ten marasmus! To že je vám špatně jen z toho když se podíváte do zrcadla, Kdo tohle prosím je? Tenhle ošklivý pán? To jako já? Proč prosím co jsem udělala? Za co mě kdo trestá? Proč to jsem zrovna já?
Mockrát jsem si říkala jaká by to byla kdybych byla normální, nic nemusela řešit, prostě se narodit jako biologická holka a nemít žádný problém, mít děti, manžela a žít svůj sen. Nebo prostě být normální chlap. Cooooo chlap tak to néééééé to ani ve smyku! toho už mám plné zuby.

Vrátím se k tomu jak jsem se do toho to stavu zoufalství dostala.

V pondělí jsem byla s Marthou z Londýna na zámku kde se natáčel Za humny je drak. Bylo to úžasný den, mám jí moc ráda! Jen tak jsme se válely v trávě, courali po parku a smály se a fotily. Upletly jsme si věnečky z pampelišek a běhaly s nima po zámeckém parku jako dvě cácorky! No ta dvojice co nás potkala tak ta z nás byla úplně paf! Zvláště ze mě dva dny před laserem to nebyla žádná hitparáda. Sice po pěti laserech už jsou potvory nechurné na ústupu ale brada a horní ret začernalé jsou. FUUUUJ můžu jen na tohle glosovat!
Marťa slíbila že se ten kominický ksicht pokusí vyretušovat abychom si mohly dát ty fotky na Facebook.
Fakt užasný den, jsem krásně vyobjímaná a ulíbaná. Teda toho není nikdy dost. Marťa je jedna z nejkrásnějších a nejhodnějších holek co znám, a tak moc si rozumíme. Když jsme se pozdě v noci loučily před domem jejích rodičů bylo to hodně dlouhé objetí a ještě delší a krásnější polibek.
Jela jsem domů a půl cesty brečela, věděla jsem že na mě čeká prázdný byt a už se zase dlouho s nikým tak krásně nepomuckám! A ještě z něčeho dalšího jsem ubrekávala.
Marťa jak už jsem psala je strašně krásná a patří mezi ty holky kterým říkám ANDĚL, moc jich na světě není a já mám to velké štěstí že jich znám několik. Jako ostatní má má velký problém s chlapama, nevím čím to je. Prostě má na ně neskutěčnou smůlu nebo jí to s nima nejde. Většinoui to jsou moc krásné a chytré holky, které nejsou zlatokopky a hledají lásku. Ta ale nepřichází nebo už odešla.
Tím jak moc jsou krásné tak mají problém: slušní chlapi si na ně netroufnou a motají se kolem nich jen chlíváci nebo jen odpustě ten slovník obšousti.
A tím aby svůj život naplnily tak děkají věci pro druhé a na sebe moc nemyslí! (Toď konec mé definice)

Ale proč jsem želvila půlku cesty domů? Byla jsem s někým koho miluji a kdo pro mě moc znamená, líbaly jsme se muckaly a objímaly! A já si u toho uvědomila jakou mám opravdu orientaci. No jakou? Tohle si nechám pro sebe.

Krom dalších báječných věcí jako například že se mi podařilo domluvit dovolenou u moře s dalším skoro andělem. Marťa mi poslala fotky z toho pondělí. Já věděla že to bude špatné, co bych taky chtěla s hnusáckým zašedlým ksichtem. Ještě do toho všeho nám svítilo sluníčko do obličeje a my se ksichtily a mě to nahodilo takovou hnusnou mužskou vrásku že jsem propadla do stavu úplného zoufalství. Nééé to je opravdu tak hrozné? Už chci být na hormonální léčbě ať se konečně měním!


Tolik let jsem s tím bojovala smála se tomu a myslela že vyhraju, ne prosím pěkně všichni vězte: Nad tímhle se vyhrát nedá, vždy vás to dožene!
Jednou prostě zjistíte že už dál takhle ne. Už tu komedii dál hrát nechcete! Vlastně zjistíte že jsem jí léta hráli úplně zbytečně, stejně to hodně lidí prokoukla. Anebo v horším případě jste byly neoblíbení, protože jak jste se snažily dělat to co nejste tak jste vše jste přeháněly. Ono to má logiku, když se hraje s falešnými kartami!

Já se pokusím v pár větách přiblížit jaké to je být ve špatném těle.

Holkám se to vysvětluje jednoduše:
Představte si jeké to je když se ráno probudíte a budete v chlapském těle.
Šáhnete si na obličej a zjistíte že pícháte, že máte vousy, fuj ty já vždy bytostně nesnášela. Můžezte se holit jak chcete pořád budete v obličeji šedivá. Kůže od holení podrážená a poškozená a hrbatá. Pro změnu na krku ty vousy zase zahnisávají, no odporné.
nechutné tmavé společenské šaty, a ještě hnusnější kravata.
Všichni vám říkají chovej se jako chlap, cokoliv uděláte málo chlapsky a hrubě tak je divné a homosexuální.
V dětsví pořád poslouchat tohle chlapečci nedělají, tohle nenosí, dlouhé vlasy mají jen holčičky.
Jen závidíte sestře, kolem níž se vše točí. Která má vlastní pokoj plnou skříň hezkých šatiček a vy musíte pokoj sdílet s otcem který příšerně chrápe.

A pořád jen čekáte na zázrak,
Chtěla jsem mít prsten od Arabely a jen otočít kolem prstu! Tak jednoduché a vše bude jak má být.
Jenže zázrak ani pohádka se nedostavila.

Dospějete a hledáte si partnera snažíte se být jako ostatní zapomenout utlouc to v sobě, ale nějak to nejde a vy nevíte proč!
Vztahy vám nefungují, sice si s holkami výborně rozumíte, ale jako partnera Vás nechtějí.
S pány si nic začínat nechcete, nejste přeci homosexuál, chcete být normální!
Když už vztah máte tak se trápíte nechápete proč na jednu stranu vy dáváte úplně všechno. Snažíte se dělat toho rytíře i když Vás to teda nebaví a čekáte že i k Vám se partner takhle zachová. Ale ne prostě jste hrubý chlap a ten má vše snášet.
Nerozumíte světu a svět nerozumí Vám!

Ráda bych si někdy promluvila s panáčky kteří na diskuzích okolo transexuality vyskakují, že by ty úchyláky nahnali bičem do lomu a tam to z nich prací vyhali, protože jen roupama už nevíme co si vymyslet.

Pokusím to i vysvětlit i pánům, ale bude to asi složitější.
Ti to většinou chápou jinak, nebo spíše nechápou.
Například šéf, ten mě sicepodporuje bere to v pohodě, ale v tomto mi nerozumí. Proč prý nejsem raději krásným chlapem, že bych si mohla mít spoustu hezkých holek a užívat si každou chvíli s jinou!
Takhle budu jen ošklivá ženská! Jak má většinou pravdu tak ošklivá nebudu! Ne a ne a ne!
Jenže já jsem ženská já si nechci užívat já chci lásku, někoho na komu na mě bude záležet s kým budu moct být šťastná.

Tak pro pány:
Pokuste si přestavit že vás od mala budou oblékat do růžových řasených šatiček, do rukou strkat panenky. Zakazovat angličáky. Vázat mašle a plést copy. Když si budete chtít čutat s klukama merunou, tak vám to budou zakazovat že tohle holčičky nedělají!
Do tanečních půjdete v dlouhých večerních šatech. Doma Vás budou strkat k plotně budute vysávat, umývat nádobí, a hlavně žehlit!
Když si oblečete rifle tak na Vás bude každý koukat jako na uchyla co to nosíte proč nemáte sukni nebo šaty!
Všichni vás budou řešit a nabádat, aby jste chovali více žensky!


Ano je to takové přitažené za vlasy ale zapojte svojí představivost a možná pochopíte jak se cítím!


Ano teď jsem hodně zoufalá! Možná je to jako s těmy vousy. Čím méňe jich mám tím víc mě vadí, Tedy čím blíže jsem k hormonální léčbě tím méně mě baví když mi říkají pane!
To mě vždy vytočí, někdy sice chvíli váhají, někdy oslovení vynechají a čekají v jaké rodě budu mluvit. Ale převažuje Pane! Je to pro mě skoro jako nadávka!

Nedávno mi vyprávěl majitel mé oblíbené vinotéky o jedné holce která podstopila přeměnu, prý je moc hezká a nikdo nic nepozná. Fajn ale proč o ní celou dobu mluvil v mužském rodě?
Pěkně jsem ho za to sprdla, proč pěknou ženskou, která je žena se vším všudy má F v občance i rodné ženské číslo oslovuje jako nějakého mužského?
A kdyby to prosím pěkně byl nějaký halama či vidlák tomu bych to odpustila a vůbec to neřešila. Kdepak vzdělaný sečtelý a milý gay.

Je to možná vnímáním TS ženských, a mediálním obrazem, kdy holky po hormonální léčbě jsou prezentované jako nějací babochlapi s mužským hlasem a hrubým chováním.

Ano i takové jsem poznala.
Vlastně to byl důvod proč jsem se tolik let trápila a nechtěla to udělat. Bála jsem se, že bych mohla skončit podobně.
Možná vás překvapím, tohle jsou naštěstí spíše vyjímky. Budete se divit, ale většina holek které jsou po operaci vypadají, prostě jako normální ženy, kterými i jsou! Některé pěkné a některé úplně nádherné, jako v životě!
Ty povedené přeměny v médiích neuvidíte, holky se nechtějí prezentovat jako TS aby si na ně všichni ukazovali.
Já se taky tak necítím a nehodlám se vůbec nikde vystavovat ani nemám žádnou potřebu.
Prostě ze mě bude jednou žena a ne transexuál!

Tím jsem teď, divné stvoření ani ryba ani rak!

Teď už jen otočit tím kouzelným prstenem aby se stal zázrak!
Jen to nebude tak rychlé jako v Arabele, bude se jím otáčet velmi pomalu a bude to bolet!

Tedy já už kousíček otočila, ale možná tak zatím jen jednu šesnáctinu otáčky :-)
Počítám už dny do začátku léčby, moc se na to těším, i když vím že to nebude žádná legrace.
Ani to ničení vousů není procházka růžovým sadem, někdo to prý nedává. Poprvé jsem propotila bolestí oblečení, ale já se na něj vždy těším! I teď mám celý obličej růžový, spálený a bolavý samý jebák. Ale bez vousů!
Vím že si to každá z nás maluje narůžovo. Ale ona to i bolí, třeba když rostou prsa :-)
Zrovna nedávno mi psala kamarádka o tom jak se každou chvíli v noci budí bolestí, když si přilehne nové prsíčka.

Nebo finální oprerace, ta prý zase nebolí až tak extrémně jak se povídá.
No co nechám se překvapit. A to jak mě budou bolet prsa se až sadomasochisticky těším tak jako na laser!


Ještě musím dopsat dodatek:
Tento článek jsem začala psát předevčírem ve stavu úplného zoufalství, po laseru s úplně černým chlapským obličejem.
A dnes jsem chvílemi psala chvílemi trhala. A teď je zoufalství pryč! Tohle kdo neuvidí neuvěří, teď jsem v euforii! Kdo se to kouká ze zrcadla? Kdepak chlap to není, holka s olezlým obličejíkem se na mě směje!
Tomu ani sama nevěřím
Ráno bych si před zrcadlem dala facku a rozbrečela se z toho co vidím a teď když najuknu do zrcadla tak jen udělám Jupí4.5. 19:00
Dnes jsem se vrátila z dalšího vyšetření.
Zase jsem blíže k hormonální léčbě. Pan doktor byl milý pořád říkal:, "nebojte tohle tu stejně za rok už nebude :-)"

Co mám vlastně na srdci.
Mluvila jsem o nepovedených přeměnách, které jsou spíše vyjímky. Jenže bohužel nejvíce vidět.
Ty mě vždy hodně strašily a nejenom mě. Jenže vše je o lidech a o tom co komu vyhovuje, když to někomu nevadí mít hrubý můžský hlas, nevyřešené vousy nebo pivní mozol tak je to jeho věc. Protože ta krása je v nás, někomu se přeměna povede lépe někomu méně, ale stále to jsou úžasné kouzla.
Jen je nutno pochopit že samo to nejde! Že hormonální léčba není všespásná! Chce to hodně sebezapření a píle!
Nikomu ještě jen tak mírnix-týrnix do klína samo štěstí nespadlo!
Je to dřina dřina a dřina! Ale výsledky stojhí za to!

Já sem dám jedno video které jsem viděla asi před čtrnácti měsíci a hodně mě ovlivnilo.
Tehdá jsem si řekla: když to šlo u Soni, tak proč by to nemohlo jít i u mě?
Vím, má ho na svém blogu i Terka, ale možná zapadlo mezi spousty ostatních.
Mě ho tehdá nabídlo youtubko a bylo to asi zásadní!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 1. května 2015 v 20:45 | Reagovat

Uz jsem ti tohle, Vlasti, napsala i do sms, ale napisu to i sem. Musim rict, ze jsem si taky vsimla, ze pokud nekdo mluvi o "moc krasne holce, ktera prosla premenou a nikdo nic nepozna", tak o ni stejne mluvi v muzskem rode. To me uplne vytaci! Nesnasim to! Takove lidi hned opravuji. Ale oni za chvili stejne zase pouziji muzsky rod :(
Obcas zaslechnu jeste termin "ta predelana". To uz je trochu lepsi, ale pro nektere proste budeme vzdycky jen ta predelana :)

Na druhou stranu - no a co :) Je to potom i castecne muj problem, protoze se pohybuji stale ve stejnem prostredi jako pred premenou a tam opravdu nelze cekat nic jineho. Ale da se s tim zit. I kdyz je stokrat (milionkrat) krasnejsi zit nekde, kde to nikdo nevi. To ale neni bezvyhradne nutne pro to, abychom mohly byt stastne i "doma". (Cili ne vzdy znamena totez prostredi nejakou hrozbu. Muze a nemusi).

2 Ezechiel2517 Ezechiel2517 | E-mail | 4. května 2015 v 1:09 | Reagovat

On to taky "normálním" lidem nikdo nikde neřekne, že má o lidech uvažovat ve správném rodě. Nevím, jestli je to nějaká vlastnost češtiny, nebo Čechů, ale taky jsem dřív rozlišoval čistě podle "původního" pohlavní. A to nejsem tak omezenej, jak vypadám, viděl jsem pár dokumentů, filmů s transgender tématikou, ale až po přečtení pár článků na blogu, mi docvaklo, že mluvit o krásné ženě v mužském rodě je pitomost.

3 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 4. května 2015 v 9:40 | Reagovat

[1]:
[2]: Taky jsem uvažovala čím to je, jestli takovou zakořeněnou českou škodolibostí a možností ubližovat. Nebo prostě tím mediální obrazem TS holek jako něco mezi s chlapským hlasem a chováním :-(
Na druhou stranu ten obraz je fanj, až budu hotová tak nikoho kdo mě nezná nenapadne, že bych to mohla být já! Budu rostě normální sice neplodná, ale ženská!

4 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 10:27 | Reagovat

vsichni tvari k zemi a zustante
v klidu :PRICHAZI ANITA;)

at se terezka rozlije na cucky
nezmeni fakt ze ...
CESKO JE LIBERALNI vedi
vidi a maji .
jako TS muzes delat na prachy!!
muzes !!!
jinde te vyhodi a na soudy
dalsi nemas...
proc pachaj samovrazdy??
pro necitlivy pristup
rodin okoli a zamestnavatele.
!!!
a  co maj rict NEVYLECITELNE
NEMOCNI ??
TS se neprenasi dotykem
kaslem .je dedicny??
a proc ty co byli znasilnovani
chteji byt jine pohlavi..
?
jaky vztah ma s tatou
tereza ??
tohle taky napovida..
TS CHTEJI  BEZPECI
A JISTOTU NE OLIZOVAT
SE S KLUKAMA ..
to je pak gay a o jinem;)
kdyby ne me pritomnosti
ani by se neceklo ze
muze byt..to jenom
depresivni zenatej TS
a pak zena happy..;)
TAK TO VIDI LIDI NE JA
A LEZEME DO ZAD..
jelikoz holka ma vonet
a lezet na sofa ..:)
a u GB je to logicky
na slovensku 2 !
vy by jste chteli za mesic..
no v prirode nic nejde
jako u novaku :)
hezky den terez na hrad
delat aktivistku a ne zvanit
..ja odsud prichazim :)
HEY HEJA OSTRAVOOO
VLASTINKO :-D

5 Vlasti Vlasti | 4. května 2015 v 11:10 | Reagovat

[4]: Stojím na nástupišti,  čekám na žlutý business class, a zapipami email.
Jeeee Anita se připojila ke světu a komentuje nový článek.
Vždy musím ty tvé emocionální výlevy číst aspoň sedmkrát. Pak v nich vždy najdu nějaký zajímavý střípek.
Jako s tím olizovanim to mě pobavilo, ale je.v tom velký kus pravdy.
Zároveň třeba nesouhlasím s názorem, že sebevraždy jsou kvůli přístupu okolí. Ano může to být třeba poslední kapka.
Ja když.to malém udělala tak kvůli pocitu hnusu sama ze sebe!
A přístup okolí je takový jaký si udeláš kým se obklopis co ostatním dáváš!

6 vlasti vlasti | 4. května 2015 v 11:13 | Reagovat

Zapomněla jsem.napsat že zrovinka frčím do Olomouce na gyndu!

7 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 11:37 | Reagovat

tak to bych nechtela mit jako ty
sve IP na sity kdyz pipa :)
ja nemam na google+ nechci
byt videna robotama:(..

stejne otravujou :((..

jo kym obklopis a ne vsem lezt
do prdele ..treba psat listy jako
mtf priznani ..a co ty??...
no je to moc tezke vis ..ze jo...

nebud tak moudra jako
REGIO JET co nim jedes..
;)
znas posmivani ?predsudky??
bala ses ze te zmlati??
ne;)) jenom se bojis ruprechta
je desneej;)))!ze jo...
;)
jela s nekdy kolem osad nebo
skinu v satickach ..??
vis o cem mluvim:)))

jo sebebvrazda jako posledni
vykrik :( nebo donuceni..
nedas hormony ..budes me mit
na svedomi ..pomalu s nazorem
ze koho si vyberes zdani nekdy
moc lze a moc ..pak vlasti..
CO MAM Z TOHO KDYZ NEZNAM
NECHTEJI NEMAJ ZAJEM ..
CO JSOU TO ZA LIDI ??
ONI TO NEBUDOU NIKDY...??
jo ozenim se a na gaye budu
ukazovat paleckem ;hELE B**..
jo tva terka to sama priznala..

jo cesko je liberalni no ruzovy ne!!?
na job expo v nitre mi to rekl
supr pan z EURES CR
snad nelhal ..zavisi od zamestnavatele..
a pro cr nejsem cizinka !!!
omg..
mimochodem mluvili jsme cesky!!
ze joo???:))
tak bacha na sluvka vlasti
a dekuji za PARTE ohledem
me rebeccy:( ..
se neznadas regiojetova kralovno..
ja bych te vysadila hned za
stanici jelikoz te nemam rada :))))))))))
a heezky kilometry jeste :-D  ;-)

8 Vlasti Vlasti | 4. května 2015 v 12:20 | Reagovat

[7]: Ruprechta se nebojím,
Bála jsem se toho co udělá a vlastně i začal dělat. Ale šéf mu zatnul tipec. Viděla jsem ho hodinu po tom koberečku. A vypadal jako by ho přejel parní válec. Od té doby je klid.
Stejně má podmínku že ještě jeden průser....

Ten strach chápu,
Ja spoléhám na rychle nohy a rychlé auto B-)
Ne dělám legraci v satickach nechodím. Dělám ale vše pro to abych mohla zcela legálně bez jakéhokoliv pohoršení!

Doufám že ti ta práce v čr vyjde! Hned by se ti dýchalo líp že jó!
Nejhorší je když člověk nemá co na práci pak se o to víc trápí!

9 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 12:30 | Reagovat

ahojik vlasti na gyndu..
doufam ze sedis dobre...;)

MIMO JO MAME VOLBU ;
tak nerikej tohle ze ses chtela
..ze ses nemohla na sebe divat
na cizi ..[kdyz ti vadilo tak
nac ses zenila ???)
nerada to ..no kdybych mela
"odvahu" tak po tych recech
ja se o tebe nebudu starat
kdyz oslepnes nebo  neotravuj
di makat na stavby jiny maj
praci.. a td a potom co ti
3xreknou do oci a vse zhasne
na 0000.003sec ..
TAK TOHLE NERIKEJ
JA BYCH LEZELA NEKDE
POD MOSTEM ..
kdyby to byla rakovina :)
a ..taky :)
rozumis vlasti???
znam co je to malovani na
ruzovo no .nemuzu nonstop..
nejde to ..!!
NOCI BEZSENNI ZNAM
NO STEJNE MAS PODMINKY
JAKO V NEBI
vono mtf ziji  v inkubatorech
jinde je neni videt ..
a pak se maluje :-D

10 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 12:43 | Reagovat

[8[ ses fajn vlastinko ..ze si
napsala spatky ..no nevim
proc si myslis ze se nudim
nebo co!! proto tohle praci
nehledam ..!!
jde tu o vic jak si myslis...
to se nekomu tezko vysvetluje..
satisfakce+
nakopnout "zdravejm'prdel
nezhorsovat situaci
praci v jinem prostredi
USING MY SKILls
mit jistotu a ..
MIT I PRO SEBE
A NE CPAT DO .
(ne)rozumis vlastinko :-D  :-D  :-)

11 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 15:54 | Reagovat

jo kdo je ten pan v zrcadle ??
zoufalstvi a marasmus ..
jo ???
a zenusce nosit mzdu  a mit
sex s ni ..jo ??
a to ze proboha vzdyt jsem
zena nic s tebou nedelalo
vlasti .cpat do svuj ...
rozumim ti no proc pak...??
uz se konecne k tomu
postavte jako zeny
[chlapy!!]
proto ze i ja na to doplacim!! 8-O :-D  :-D

12 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 4. května 2015 v 15:56 | Reagovat

[11]: Co to motáš za nesmyly????
Já nebyla nikdy ženatá!!!!!
Nemám žádné děti a těžko bych mohla?
Tak nevím do čeho se navážíš?

13 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 16:29 | Reagovat

[12]: tak promin zdalo se mi ze jo
a namichnul me tvuj pribeh
o koukani do zrcadla a tve...
vzdechy !!.mam nos na takove
veci a zdalo se mi ze ses dalsi
zenata lesba ..!
TAK PROMIN NIKDY O TOM
SI NENAPsala  co ses ..
a taky mne namichnuli 2
veci co tadys napsala  .
TAK VLASTI A CO MA BYT?
I JA SE MEJLIM TAK PROMIN..
[ a co jsou tve ...taky vylevy
uz vis proc   ..NEMAM TO
RADA !!delat si ze mne prdel.. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

14 anita angelbm anita angelbm | 4. května 2015 v 16:54 | Reagovat

muj navrh vlasti  smazat
[11]: a [12]: a bude klid ..
snad to udelas ..
a klidne reknu promin
<no odkud mam vedet kdo
ses kdyz o tom NENA?? :-D

15 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 4. května 2015 v 18:26 | Reagovat

[14]: [14]: Nic mazat nebudu. Aspoň to o tobě vypovídá.

Tady jsi se vyjadřovala k článku kde jsem popisovala celý svůj dosavadní život. A na vtůj popud jsem to ještě dopsala.

anita angelb anita angelb | 26. ledna 2015 v 13:35 | Reagovat MOC HEZKY NAPSANO VLASTI A MOC TREFNE .................................................

16 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 18:46 | Reagovat

[15]: dobre a ja nejsem vestice
do tebe nevidim ..nekdy se ptam
ze proc pises ty vlastne vlasti
blog kdyz taky o tobe uz stejne
neni ..jako kdyz milonar popisuje
ze nema kavovar ze zlata ..
A O MNE STEJNE TO NIC NEVYPOVIDA
NE VSECHNO NEPATRI NA WEB
A JAK RIKA BLOGERIKA JSEM
ZNECHUCENA Z JISTYCH
A MAM JINE ZAMERENI..
ja se omlouvam abys vedela
jelikoz stale se stezujes jak
ses chlapska a co vo go??:)
par dnu na ..by ti prospelo..
taaak jsem utahana a jako
paralyzer ..vim vim no
lehko se to nekomu rika..
TAK PROMIN NEBUD SLUPKA
A VYMAZ TO PROSIM ..
hezky den 2 ha moravska legendo
……………VLASTI VLASTI
V TVE ……chrasti ..trefne® :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

17 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 4. května 2015 v 20:09 | Reagovat

[16
Asi Anit čteš úplně jiný blog.
Například tento článek je o mě, o mých pocitech minulých a současných. Snažím se vysvětli své pocity a nálady lidem nepostižených TS. Zjistila jsem totiž, že to tu čte spoustu běžných lidiček.

Ano brečím nad sebou, ale to biologické holky dělají možná i víc než já :-)
Ano byla jsem šíleně chlapská, ale to je pomalu minulostí, už i ten vršek začíná být procházející. A co jsem neodřela sama tomu napomůžou bonbónky.

Ideální to teda ještě sakra není. Však taky jsi mojí fotku co jsem sem dala bez úprav a líčení, tak jak chodím ven jsi roztrhala jak papírového draka.
OK beru zřejmě vypadáš naprosto luxusně viz fotka na G+ Ok beru to každý to má jinak.
Tak já jedu dál makám na sobě. Chodím po doktorech.
Nový nos taky udělá zázraky.

18 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 21:01 | Reagovat

[17]:ne nectu jiny jenom mam
moc divnej pocit nechci byt
nasilu euforicka a co ja vim
.vsude v tv casopisech u terky
jen a jen euforie ..
a co kdyz nemam rada plesy??
jsem co ..??
ty rikas ze jsem emotovini
a co vim co a to mam
byt vypatlana ala scentiologie..
ja uz nevim vlasti o cem je to
a co jak psala sarka takove
reci hazi dolu a ne nahoru..
kdyz nemas ses ..neznas vis..
omlouvam se ti ses fajn
a prastena a tak nebud
otrokem budiku ..
divi se mi takova mlada  
a nic nevidet ..na ni..
uff ..a na google+ mimo
chodem nejsem ja ..:))
berusko ..krasna ja??
co beres ??:))i ja chci..
vi to jen 3 osoby nik jiny..
z tvych si nekdo dela postery
a buh vi kde je tva hlava.;))
muj bratranek to delal :))
jsem rada ze ses ozvala
odlehlo mi ze se ...
takze hezky vecir na tvou
planetu mila vlastinko ..

uz muzete vstat a zavolat
policii jelikoz 3..2..1..
anita opoustila prave blog
dekuju a dobrou noc ..
®in memoriam rebecca the
dog 29.04.2015 dekuju..7let.

19 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 4. května 2015 v 21:13 | Reagovat

[18]: Fajn jsi rehabilitována,
za to přiznání.
Já věděla, že to nejsi ty. Já tu fotku převedla do normálu :-) Dost nám to kazilo pohled ta ztlustošící optická vada :-)

S fotkou ať si dělá každý co chce, za pár měsíců už mě podle ní stejně nikdo nepozná tak vo co go!
Až se budu blížit k finále tak fotky nebudou!!!!!
Vlastně je ani nepotřebuji, mám zrcadlo! A s holkami co si píšeme si je vždy pošleme mailíkem :-)

20 anita angelb anita angelb | 4. května 2015 v 21:38 | Reagovat

a mimochodem ja nejsem
xs ani xl nevim nac narazis ze tlustisicka!!
hele ;;))))) ??
a jen hezky stahni ja vytahnu
z meho USB  a budes mi noci
bezesnne a plne hvezd ,:)
muzu ??ze neslysim :))

a na rehabilitaci chodim tak
neprevokuj jo chichi...
a jsem disperzovana..
hezke slovo na zblazneni ;))
ZE KDO SES ??TS!aaa jaka nuda
nic vic ??[takhle by to melo byt];)

muzete vstat anita prave  opustila
blog  .dekuju vlasti a dobrou NOC
NOTCHE NACHT NIGHT :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama