17.9.2015, Sejdeme se pod frňákovníkem

4. září 2015 v 20:11 | Vlasti
Ahojky pokud někoho točí to, že jsem nadšená tak dávám varování pro všechny škarohlídy: Dnes budu ještě nadšenější.
Přespříští čtvrtek budu mít další osudové zastavení na mé dlouhé cestě za správným tělem.
Právě jsem se vrátila od Mudr Vřeského z Ostravy.
Měla jsem s ním konzultaci kvůli nosu a nadočnicovým obloukům.
Jistě kdo čte můj blog pravidelně a dělá si čárečky tak si pamatuje, že na podobné konzultaci jsem byla před pár měsíci i V Praze u Mudr Němce. Jenže jsem si nebyla úplně jistá. A myslím, že jsem moc dobře udělala. Nechci v žádném případě shazovat Němce je to určitě jeden z nejlepších lidí na feminizaci obličejů v Čr. Jenže abych řekla dle ohlasů bude Vřeský patřit k nejlepším nosařům v Čr. A o té feminizaci ví taky své!

Kdybych si teď měla vybírat a nerozhodovala by cena a dosah tak si stejně vyberu Vřeského. Ten přístup byl úplně jiný a řešil mnohem více věcí než Němec.
A vzhledem k tomu že To mám pod nosem a vyjde mě to o patnáct tísíc levněji než v Praze tak Jupí! Nemám žádné dilema.

Ale zpátky k tomu ránu! Nebudu rozebírat to, že jsem byla objednaná věděla jsem v kolik hodin, ale nevěděla kam. Tehdá mě po mailovém dotazu recepční vzbudila telefonem. :-)

Je tedy těsně před devátou ráno a já přicházím na recepci. O děkuji bože za novou občanku! Ukazovat tady tu starou tak se studem propadnu do západního německa :-)
Vyplním vstupní formulář chvilku sedím v čekárně a už volají Paní Matiašků do ordinace.
Jééé to jsem přeci já , "Dobrý den pane doktor", sedám si na nabídnutou židličku a podávám nález mu od Mudr Entnerové. Aby bylo tedy jasno :-) a já nemusela nic sáhodlouze vysvětlovat.

Doktor se nenápadně nabídl, že dělá i operace podvozku a tím mi nahrál na smeč na to jsem tedy čekala :-) Tak se hned ptal jestli už jsem byla na komisi , nebo kdy tam jdu.
Už abych tam byla pane doktor, jenže jsem zatím jen 6 týdnů na pilulkách :-) takže si ještě chviličku počkáme, no a v té pauze vyřešíme nos a nadočnicové oblouky. Tedy ale nos je priorita numero uno!

Mudr mi tedy zrekogniskoval nos a vyjádřil se: " na ty oblouky se vyprdněte, máte typicky ženský obličej a jak se udělá nos a zapracují hormony tak už po nich ani nevzdechnete.

Dále jsme řešili co všechno s ním bude dělat, to se omlouvám většinu jsem zapoměla :-)
Ale co mě překvapilo, tak začal řešit kde mi při pohledu zepředu bude končit. A kam mi sestoupí. Kvůli úsměvu, aby i ten byl okouzlující ženský!
Co jsem pochopila tak po mějaké době se pohne tj sestoupí trošičku dolů. Tedy pokud jsem to doře pochopila.

A ohledně tvaru mi slíbil lehoulinký ženský pršáček. No já si připadala jako málá holčička, když jí strýček slibuje jaké krásné šatičky jí koupí.

No pak mě úplně dostal: " Pojďte za mnou slečno" a vzal mě k sobě do kanceláře a ukázal: teda kdo čeká cvičenou veverku tak je vedle.
Ukázal mi album, já si ho tedy překřtila na Frňákovník, přesněji vlevo přehlídka frňáků a vpravo hezkých lidí s něžnými nosíky. Dokonce jsem poznala i jednu TS slečnu a musím říct že s novým nosíkem jí to slušelo i s těmi nadočnicovými oblouky, a to je měla sakra větší než já.

Je mi jasné že to měl krásně vypočítané na efekt aby daný pacient vůbec neváhal a nebylo mu líto penízků. No já byla uplně unešena cenou kterou si nechám pro sebe a i proč tak málo :-) takže mi z našetřených penízků zbyde i na jiné věci nebo schovám na horší časy když budu po operaci ( té výsledné podvozkové) mimo výdělečný provoz.
Pak se sestřička zeptala kdy si příjdu domluvit termín operace, Já na to: "Proč ho nedomluvit hned?" "dobrá tedy kdy si to představujete?" "V pondělí?"
Čímž jsem oba rozesmála a sestřička si vzpoměla, že jim vypadla přespříští týde jedna paní. Fajn Beru!

Dole v recepci jsem zaplatila zálohu, vyfasovala papíry pro obvoďačku a vypadla na čerstvý vzduch.
Teď mě začnete bombardovat jak jsem z něj unešená a jak mě utáhl na rohlík s marmeládou.
Ani ne, v Praze by mě po operaci druhý den vyhodili a následnou péči jsem si měla zajistit sama. Jen pak přijít na kontrolu. Tady je to se vším všudy, několika převazy atd. A v případě že se mě nebo primáři něco nebude líbit tak reoperace zdarma.
Což sice u mě nehrozí a já budu vděčná za cokoliv jiného než tu hrůzu co mám teď, ale Mudr Bróňa je evidentně perfekcionista a to já mám ráda!


Poslední týden uvažuji zda jsem se mi mění myšlení nebo ne. Dokonce jsem kamarádce ve střídavém pominutí smyslů napsala jak se nic neděje a jak mám pocit že mám úplně chlapské myšlení.
No dvě hodinky po té už jsem se smála sama sobě jakou, že jsem to napsala koninu.
A když jsem si přečetla co jsem napsala na blog tak mi to jen potvrdilo, Nic se němění? Joooo a kdo strkal Růženu do batohu že jí vezme na výlet?
No Jackyl a Hyde to zatím není, přichází to krásně plíživě. Jako třeba včera v noci když jsem šla spát. Kolem balkonů máme stále ještě lešení a kdokoliv se po měm může dostat až nahoru ke mě do třetího patra.
V deset jsem si vzala pilulku zhasnula, zavrtala se do peřin vzala k sobě Růženu a usínala. V tom jsem v nočním tichu zaslechla jak vrže lešení. Možná větrem, který byl předzvěstí nočního lijáku. A já dostala strach, že někdo chodí po lešení a co kdyby mi vlezl do bytu. Tak jsem rychle vyskočila a pečlive zkontrolovala všechna okna.
Lezu zpátky za růžou a dochází mi to! Já se bojím! Dříve bych se otočila na druhý bok a řekla si ať si sem ten debil vleze takovou mu jednu fláknu..... co debil, to by mě nenapadlo hned bych věděla že vrže lešení ve větru.

Taky jsem dospěla k názoru že je tady doba kdy bych měla přitlačit s oblečením. Tedy na jako dosud, sice ženské věci, ale pořád s odřenýma ušima identifikovatelné jako unisex.
Kdepak už do toho musím skočit úplně! Šaty přeci dělají človíčka a jakmile mi sundají sádru z nosu tak je ten pravý čas!
Takže jsem Ádě zplundrovala skříň a zabavila věci které jí byli malé velké či už je nenosila.
Jdu domů nesu si plnou tašku úžasných věcí a těším až si je dám hezky do skříně. Aby byly v pohotovosti!

Už z dálky jsem viděla dvě krásné hrající si blonďaté holčičky z dálky skoro jako dvojčátka ale z blízka tak asi é čtyři a pět let. A jejich fešného tatínka. Tak jasně takové krásné holčičky nemůže mít žádný brouk ošklivák to je jasné. Maximálně že by je ukradl před školkou, ukradeně ale nevypadaly!
Hmmm a tatínek si mě začal prohlížet a líbila jsem se! To se pozná. Tak bacha Vlasti, nekazit dojem prsa vypnout nehrbit se neotočit profilem a minout ho alespoň ze tří metrů aby dojem štíhlé vlasaté ženskosti zůstal zachován.


Došla jsem domů rozložila ty krásné věci na postel některé hned oblíkla a zbytek nacpala do pračky. A než začala uvažovat o pánovi a hpolčičkách jestli z toho mám nebo nemám radost mi napsala kamarádka. Že má strašnou radost protože v Lidlu holky nad ní uvažovaly zda pán nebo paní. Hopla určitě chuděra čekala pochvalu a já jí místo toho sjela jak alíka. Že z toho se nemá radovat ale má být nešťastná.
Ale jo už dlouho špape a potřebuje nakopnout aby nešlapala to zelí dál ale kráčela hrdě a jistě na druhý břeh!
Napsala mi že jsem hnusná, jó jsem puberta je asi tady. Jenže já byla hnusná i na sebe. Tohle se mi stát před rokem tak soslavuji všechny bohy a beru si týden dovolenou jakou bych měla radost že se někomu líbím.
Sakra Vlasti je to blbé, žádné tři metry, ale klidně pokecat z blízka a vše musí dobře dopadnout! Pak se můžeš radovat!

Pro Anitu: tímto jsem zvýšila počet šatiček na troje a sukně dvě. kabátky Dva a ten červený je nový! A pomaličku se mi plní skříň!


Ps: Růžena se pořád chtěla fotit a lezla neustále do záběru! Prý jí to sluší rozhodně více než mě a nevadí že je jí to velké! A to dneska stačilo a já frčím koukat na Pretty Woman a už se těším na ty puntíkaté koktejlky!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 princezna anita princezna anita | 4. září 2015 v 23:07 | Reagovat

no ja ti nevim mila vlasti
znova meles MAK..tak aspon
udelej kolace jooo..
:)
ja videla tve fotky i kdyz
cenzurovani .:) CO SI TY
SAMA MYSLIS o sobe jak
vypadas..plastika od-
do..znas jak nekdo zmagori
nekriticky a skonci treba
jako zesnula lollo ferrari..
vazne ses oskliva jako
asfalt na D 1.??
vazne..??
ja mela v 15 ti plysaka
pluta..chranil me pred
bourkama..moc jsem
se jich bala a mam
uctu pred..
no az,jsem mu odtrhlnula
hlavu..:)
zitra vlasti si pusti
UNDER PRESSURE
RADIO GAGA
BREAKTHRU
LIVING ON MY OWN
INNUENDO.
BOHEMIAN RAPSHODY.
freddie mercury by
mel narozeniny..

2 Lucka Lucka | Web | 5. září 2015 v 5:58 | Reagovat

jj oblečení. když já mám fakt smulu, vysoká a dlouhé ruce, takže pokud mi to je tak se do toho vejdu třikrát, pokud mi to padne, rukávy mám do puli předloktí.ještě že na mou velikost myslí v dámském oblečení aspon Vjetnamci :-D
musím koupit ještě něco zimního, mám jen jednu dámskou zimní bundu, no joooo a taky boty.

já jsem poprděná odjakživa, jít večer tmavou uličkou nebo lesem, vždy jsem v kapse musela svírat aspon nožík. jen v té kabelce mě ty obranné prostředky přidali asi kilo :D ale bez toho bych ven nevyšla, sice bych to asi stejně nepoužila ale aspon pro ten pocit.
a třeba takové spaní ve stanu, když na tebe muže každý odkudkoli brrrr.
já bojím bojím odjakživa. :-)

3 Eliška Liška Eliška Liška | E-mail | Web | 5. září 2015 v 6:59 | Reagovat

Hele, nezmiňoval Vřeský, kde teď konkrétně dělá podvozky, když už ne ve FNO? Jestli opravdu v Městské nemocnici Ostrava Fifejdy, jak plánoval, nebo přímo v některém soukromém sanatoriu?

A to jsi za ním byla v LLC nebo v Silesia Medical?

Já ti úplně závidím, že jsi teď s ním kontaktu. Na mě působil vždycky uhrančivě - v tom úplně nejdobřejším a nejkrásnějším slova smyslu ;-)

4 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 5. září 2015 v 7:48 | Reagovat

[3]: Já byla v Llc, nezminoval se kde to děla. Můžu jen dedukovat, překvapilo mě  když jsme se bavili o tom podvozku ;-) tak mluvil o tom že tohle proplací pojišťovna. Tak že by v Llc? Jasně není nic jednoduššího než se ho příště zeptat,že :-D
Whaw to je správný výraz: uhrančivý! A ne málo! Naprosto šíleně a kouzelně! Taky jsem z něj byla paf. Jen to nechtěla napsat.

5 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 5. září 2015 v 7:53 | Reagovat

[2]: Já mám naštěstí optimálních 176 a nemám široká ramena, jen hodně svalů, ale ty už pomalu tají. Co mi ještě před dvěma měsíci nebylo už začíná být dobré. Ale u svetru atd taky hlídám délku rukávů. A trička L mi už začínají být velké a přecházím na M.

6 princezna anita princezna anita | 5. září 2015 v 10:03 | Reagovat

ach jo
vlasti: basketbalistko 176.
no nechtela bych mit potize
se zadama ..u tebe .co
tak si zrezat nohy jako
v cine.??chichi..
a holky maj jinak nastaveni
nohou a panev..pamatuj.
eliska: samy soukromi..
lekary a platby na drevo..
a k cemu mate pojistovni?
a znate co je to delat
prezcas a minimalni
mzda..?? sorry ty ses
ing elisko a vlasti VS
co nelogicky taha kabely .
chichi..
lucko; jaka drsnacka
na motorce a AC /
DC a jozef zima:)+
cechomor..no
spat pod stanem se boji.

JA BYCH NEJRADEJI
CO NEJMIN V NEMOCNICI
a mam to "diky" disperzaci
a vy tam utikate..??
no..chichi..libo kazajku.?? :-)  :-D  :-D  :-D  :-)

7 Lucka Lucka | Web | 5. září 2015 v 12:01 | Reagovat

[6]: proč kazajku. 8-O

8 Lucka Lucka | Web | 5. září 2015 v 12:05 | Reagovat

[5]: to se ti to nakupuje, taky bych chtěla být prcek 176 cm :-D

u triček to mám fakt ruzný, mám M ka, L ka, i XL ka.

9 Eliška Liška Eliška Liška | E-mail | 5. září 2015 v 15:01 | Reagovat

[6]: Když Vřeský odcházel z Fakultní nemocnice, nebylo to tak úplně dobrovolně, ale kvůli řevnivosti lidí, ze kterých se stali jeho nadřízení. Stalo se mi v životě něco podobného, naprosto věřím historce, kterou mi v prosinci líčil osobně.

Avšak když se mezi lidmi z oboru profláklo, že odchází z FNO, dostal jako špičkový odborník nabídky od několika soukromých sanatorií.

Tak, jak mi to v tom prosinci líčil, si to představoval tak, že "komerční zákroky" bude dělat v soukromém sanatoriu LLC, které si mezi nabídkami vybral a "skutečnou medicínu" jako SRS v Městské nemocnici. Vzhledem k tomu, že tam však došlo za poslední necelý rok také dvakrát k výměně ředitele nemocnice, přičemž ten poslední byl odejit pro neschopnost, zajímalo mě, jak/jestli se tam Vřeskému vůbec podařilo nastoupit.

10 princezna anita princezna anita | 5. září 2015 v 20:44 | Reagovat

vychlubovaci optimiste
brzo padnou a dostanou
na frnak ..vedi proc..:)
a proc kazajku..chichi .
??..kdyz vas leci psychiatr
sexuolog a TS je mentalni
porucha az ..mi to zni
jako mentalni re .
mentolova re:)..??
to vam doktory nereknou:)
..ja sama jako ZTP  vim
co reci na mne jdou..
vas maji vsichni rady .
zbytek zalujete na soudech.
.. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

11 Ivo Ivo | 5. září 2015 v 22:06 | Reagovat

Vlasti opäť super článok, držím palce s op!

12 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 6. září 2015 v 2:42 | Reagovat

[11]: Děkuji moc!
Ani nevíš jak mě těši, že blog čte někdo koho to zajímá. Někdy uvažuji zda vůbec něco psát když vidím ty reakce. Někdy to vypadá, že to čte jen pár lídí a větčina jen aby mudrovala, nebo se hádala 8-O

13 princezna anita princezna anita | 6. září 2015 v 12:16 | Reagovat

hej i ty mas kazdy den
raaaaj a nebe ?? tak
co ty tvoje..jak se nemas
RADA .par clanku pozadu
..jak optimisticke ze jo .
klidne zrus no mne bude
chybet  .SI PIS !!!
®
a co doma ??neemigrovali
z faktu ze maj doma
neco jako F..
zajima me co segra..
takovou bych chtela
mit no..NEMAM:( :-!  :-?  :-x

14 princezna anita princezna anita | 6. září 2015 v 20:17 | Reagovat

kvuli odchodu mudr enterove
dojde u tebe k zrychleni
lecby ..to co budes mit
na mesic snis za tyden
a saty budes menit kazdy
den nebo misto 0 budes
mit  F velikost .
prekonas i terku aneb
se odstehujes do enteru:)
a budes tam bydlet:)
..ja mam mimochodem
90 C.

15 Ivo Ivo | 7. září 2015 v 1:00 | Reagovat

Zaujíma, lebo som tiež transgender, ale okrem toho píšeš úžasným spôsobom, zábavne, autenticky, s nadľadom! :-)

16 princezna anita princezna anita | 7. září 2015 v 10:43 | Reagovat

no ty hej vlasti no co maj rict
ty co obraceji kazdou kc..
a 20 000 kc na dochazeni za
treba fifkovou nemaj ..
maji cas najit strom anebo
makat u stroje..DIVNY JEV U
MTF.. jo euforie a co kdyz nebude novy lekar..??
co udelas..??? :-)  :-)  :-D

17 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 7. září 2015 v 11:02 | Reagovat

[9]: Tohle co jsi napsala je hodně smutné, vím, že se to stává. Nesnáším podobné podrazáky, co neunesou že je někdo lepší! Ono je to jedno když se něco podobného stane někde v podniku. Postižený výkonný pracovní jde jinam většinou na tom vydělá a firma prodělá.
Jenže tohle by se nemělo stávat ve zdravotnictví!
Každý dobrý manažer aby vše fungovalo se musí obklopovat lidmi kteří jsou lepší než on! To je základní poučka :-)
Jenže bohužel hloupost a řevnivost kvete všude :-(
My to tu asi stěží vyřešíme!
Každopádně se Pana Dokrtora opatrně zeptám jak to teď má a kde ty SRS dělá. protože tohle se mě týká!

A do toha jak se tady rozohňuji nad hloupostí tak mi jako obvykle utekla polívka a já můžu vařit znova!

18 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 7. září 2015 v 11:06 | Reagovat

[15]: Děkuji takovou chváli si ani nezasloužím.

Musím ještě poznamat, že některé příběhy a myšlenky sem ani nedávám jen si je třeba s kamarádkama posíláme mailíkem.
Opravdu už si hodně hlídám soukromí!
Ale možná je to zase škoda pro ty co opravdu zajímá, co prožívá osoba v přeměně :-)

19 princezna anita princezna anita | 7. září 2015 v 11:37 | Reagovat

ja jsem nazoru ze vlasti je
fajn i kdyz nejak se zapomina..
nepise co doma jenom euforie
jak ji roste prdel a brzo se
z VS stane blondska sislajici
nad kabellkama tahajici
kable:)  a paradox: v noci
se boji spat  co kdyz nekdo
prijede z leseni..no hlavne
ze s kalhotkama desila delniky
. a pak  ze kdo koho..
protahovaci a  pohl.nemoci
neva..jak kdysi pripite
ve vlaku s polakama.
malo vi o bezpecnosti .
euforie zatemnuje..
velka gratulace!, je tve telo
tva zranitelnost no policii
pak nevolej ..VIS CO  MINIM.??
ZE JO
?
operace bude u vlasti
PARTICKA  a flirt s doktory..
uvazuj jooo. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

20 princezna anita princezna anita | 7. září 2015 v 11:55 | Reagovat

Sem napište komentář
[9]:elisko:  ja kdyby nemela disperzaci  tak se nedoplatim a to nerikam o soukrom.amb
a klinikach kam ujeli specialiste
a ty co ostali ..jako muj ortoped
..ten je buh na nebesich..
ma svou dobu od -do .
mimo jo ?? no plni sumu..
proto se na vas zlobim holky
..nevite co je to kdyz na vas
nic neni videt ..prijedete nekam
a rozpaky ,litost jakobych mela
lepru..penize potrebuju no
sikanovat se nedam ..
ja si to nespusobila zivot.stylem..
nikdo se neptal ..
a usmev u nekterych je spis
cheche posmivani a  sekirovani:
ber nebo neber praci a  
zdrave my chceme jenom zdrave..zbytek jen maroduje
a litujese  .A TO PRAVDA NENI!!
.nekdy se ptam jestli to ma
vyznam.. MUSIM TO VEN
dusi to ..a jestli lzu ..?.
si to overte.. ach tak se dostat
do  VAS a UK ..

21 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 28. září 2015 v 13:27 | Reagovat

[Smazaný komentář] oki dávám Ban

22 RobertamouH RobertamouH | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 17:04 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-sur-ordonnance-ou-pas/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-sur-ordonnance-ou-pas/</a>

23 anita anita | 11. října 2018 v 17:02 | Reagovat

[22]: and VLASTI is prese
nter of miss dr who..czec
h kind rob :)© yes?;) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama