Moje první růže a tři měsíce na HRT

26. října 2015 v 23:14 | Vlasti
Krásná žlutá a teď už bohužela uvadlá růžička!
Tak jako uvadl minulý a absolutně báječný podzimní týden uvadla i ona!
Nevadí ať si je uvadlá pro mě je nejkrásnější na světě! Protože je moje a moje první! Znamená pro mě tak moc! Další květina už nebude nikdy první. Možná ještě první z lásky :-)

Ve čtvrtek jsem oslavila tři měsíce na hormonální léčbě. Nehodlám psát jaké se s tělem dějí změny, to je víceméně stejné jako u ostatních holek a jen bych tedy duplikovala ostatní blogy nebo weby.

Jistě je to úžasné! Učinky shrnu do jedné věty: "Kam zmizel pěkně prosím ten pán?"
Řekla bych že do nenávratna! A ať si tam zůstane!

Ještě se vyjádřím k rušení blogů: Dámy a Pánové! Slavnostně slibuji, že dál budu psát úplně o ničem, tedy přesněji o mých náladách úvahách a sem tam o nějaké malé zkušenosti a příhodě!
Nehodlám z toho dělat blog o sbírání holubinek ani o údržbě motorových vozidel :-)
Kdo tedy čekal článek o lovení divočáků muže zklamaně vypnout počítač a ostatní můžou číst dál! NIC SE NEMĚNÍ!

V minulém týdnu jsem si prošla křest ohněm. Nastoupila jsem na týdenní kurz. Musím říct že jsem se na něj těšila, To jak si užiju ženskou roli, ale taky měla trošku obavy. Poznají to tam na mě? Nepoznají? Co se může stát?
No co bych to protahovala: nepoznali. Byla jsem slečna Nat........ů
Měla jsem z toho nakonec velkou legraci, dvacet pánů většinou po čtyřicítce uválení životem, většinou ve vytahaném starém oblečení! Jeden čerstvý vysokoškolák a dva kluci těsně po střední a pak ještě jedna čerstvá vysokoškolačka.
Slečna by mohla být i pěkná nemít pár kilo navíc a kdyby na sebe trošku dbala. Nenamalovaná neučesaná a ve sportovním oblečení.
To bylo první den, já si tam opravdu připadala jako z jiné planety :-)
Nikdo mě nedonutí, abych chodila mezi lidi, když nemusím chodila v riflích a vytahané mikině. Kdepak já už nemusím. A užívám si to! Ať si jsou ostatní oblečení jako šupáci, to je jejich volba!
A já si tam začala užívat! Ten krásný pocit když se ke mě chovají jako k ženě! Jak taky jinak! Prostě, už jen to že lektor komunikoval ze sedmdesáti procent se mnou z dvacet procent věnoval té druhé slečně, a těch zbývajících deset ostatním.

S ostatními jsem moc nekomunikovala, co taky si povídat s padesátníkem někde z provozu :-) A ani jsem s nima v pauzách nechodila kouřit jako ta druhá slečna.
A mě vyskakovalo na mysli jen jedno poznali to nepoznali?
Je pravda že první den si mě ta vysokoškolačka hodně prohlížela. Tohle člověka znervózní, že nevíte proč na mě kouká! Poznala něco? Nepoznala?

To proč na mě slečna koukala jsem pochopila druhý den, když přišla hezky učesaná v riflích a pěkném tričku místo tepláků :-) A dokonce našla doma i rtěnku :-) Asi se cítila vedle mě jako šmudla! Ano bílý, károvaný kabátek byl ve velkém nepoměru s její flaušovou bundou neurčité barvy!
Dost už školení

To byl jen slabý čaj!
V sobotu jsem vystupovala s kapelou poprvé jako žena! Uff tohle byli nervy, je něco jiného nakupovat jet vlakem nebo jít do restaurace. Tohle už bez problémů zvládám a užívám si to!
Pomalu získávám jistotu z toho že procházím.
Jenže vylézt na pódium před nějakou tu stovku lidí, kdy se na vás všichni dívají to, už je úplně jiný level!

Největší nervy byly co si na sebe vzít! Kdybych měla jen hodinku na přípravu tak je vše OK sotva bych to stihla a nic neřešila. Jenže já měla celé dopoledne! U bože těch účesů co jsem vyzkoušela a žádný se mi nezdál. Nejlepší byl samozřejmě ten první kdy ty vlasy byly po umytí nejhezčí.

Stejně nerozhodná jsem byla v oblečení, tak jsem vymyslela, že se v polovině převlíknu :-)

Celé odpoledne a večer byla velikanská oslava padesátky. A má hlavní úloha byla vystřídat kapelu, která hrála pomalé kousky a udělat z toho pořádný večírek.
Tedy stojím na podiu sama a všichni se dívají ma ně!
Uffff tohle je vyšší dívčí! proč se dívají? Líbím se jim? Ví to? Poznali to?
V sále to věděla oslavencova rodina a kapela.
A já nevím jak moc se to rozkecalo :-) Možná se třeba jen hádali že to není možné že je to jen fór!

A mě se motalo v hlavě stále dokola, jak mě vlastně vidí ostatní? Co vidí????
Druhá strana té náročné mince byla že jsem si užívala nepoznané. To své ženství. Že mě nenechají ani přinést si židli ke stolu. Natož abych si sama přinesla kafe.Když jdu k baru tak mi pánové udělají místo a já se nemusím tlačit ani překřikovat, barman mě obslouží přednostně!!!!!!!!!!
Nebo , že se ke mě přitiskne muž, když vstává od stolu a přitom má místa dost! Že mi chválí šaty a jak mi to jde a jak jsem úžasná!
Tohohle se nikdy nenabažím, je to jiný svět! A je krásné být ženou v takovém světě! Vůbec tohle nechápu! Miluji muže gentlemany!!!!!
Ten kurz přes týden to byl jen slaboučký odvar ženství a jan takové zaklepání na tu správnou bránu, tohle byla Nirvána!!! Nečekala jsem že je to tak krásné!
Vše je pro mě novum a já si na tom podiu uvědomila, že od DJ-ky se čeká trošku něco jiného než od DJ. Nebudu tedy řvát: "Ruky hore gatě dole! Nebo Pome z kopcé!" To jsem nedělala ani před tím.
Ale teď si klidně můžu dovolit za mixem tančit a vlnit boky! jůůů a jak mi to hned jde jen se uvolnit!
Jasně ať si řeknou že ta holka má šťávu! A taky že měla! Tímto ze mě spadla veškerá nervozita a já se senzačně uvolnila a vybila nahromaděnou energii!!!!!
Báječný pocit být někým jiným v novém těle!!!!!

Bylo to krásné a já celou neděli byla taková rozervaná. Na jednu stranu nadšená a na druhou pochybnosti zda to na mě lidé poznavají a jak mě vůbec vidí!
To co člověk vidí v zrcadle je strašně ošidné!
A lidi co nás znají taky nejsou objektivní.
Tohle musí rozhodnout někdo kdo nic neví a nezná mě!
No co zkusím to, stejně teď řádím na seznamkách tak si vyberu toho nejmilejšího pána co mi píše a nechám se pozvat na kafe :-) Uvidíme jak to dopadne!

Jak jsem meditovala nad tím co vidíme v zrcadle my a co vidí ostatní, zrodil se mi v hlavě nápad. Už delší dobu mám v hlavě jednu teorii a já si ji začala ověřovat. Poslala jsem pár kamarádkám takový mini dotazníček.

A krásně se mi ta teorie potvrdila!
Pokusím se jí ve zkratce vysvětlit. Možná by mi to nějaký psycholog rozbil na cucky, ale stojím si za ní!
Je rozdíl v tom co vidíme v zrcadle my a co vidí okolí!
Když se se koukáme do zrcadla věřte nebo ne pracuje podvědomí! Zvětšuje nosy, zešeďuje obličej z vousů, přidává mužské rysy atd.
U někoho to zase funguje úplně naopak vidí hezkou holku i když tam ještě není! Tohle jsem ověřovala jen u TS lidiček.

To jak nás vidí ostatní je to co vidíme v prvním záblesku než nám dojde že jsme to my!
Upřesním: jdu kolem výkladu a vidím svůj odraz, nebo někam vstoupím a je tam nečekaně zrcadlo nebo třeba prosklené dveře. A to co vidím v tom prvním momentu než mozek rozkóduje, že jsem to já je to co vidí ostatní!!!!
Dobrá, pokud to pro vás není nějak objevné, tak se omlouvám. Ale opravdu je to tak.

Ajupíííí mám to potvrzené, před chvílí mi psala kamarádka, že panáček co se mnou seděl tři hodiny u jednoho stolu nic nepoznal!!!!!!!!!!!! Ani jsem mu nepřišla divná!
UFFFF to je paráda!

Terka mi před nějakou dobou moudře řekla: je dobře, že přeměnu nelze udělat přes noc. Má to logiku! Nelze se ráno probudit a být ženou se vším všudy. Mozek by to nepobral. Já jí tehdy moc nevěřila nebo to spíše plně nepochopila. Proč nepobral vždyť je to splnění snu!
Začínám chápat co tehdá myslela.
To co se mi teď děje je úplný sen! Ale musím si po pravdě přiznat, že sem tam to trošičku nedávám. Někdy mám pocit, že ty lidi kolem mě šidím. Zvášť když se ke mě tak hezky chovají nebo mě říkají paní :-)
Jsem nesvá, když mě nenechají nic nosit připadám si jako flákačka :-( nebo jako nějaký lazar!
No co, s HRT to horší nebude!!!!

Ale víte co? Přeci jenom tu něco málo napíšu o změnách.
Mám pocit že se mi zaostřili smysly! Úplně jinak třeba vnímám přírodu nebo své okolí!
Na druhou stranu hůř řídím! Musím se maximálně soustředit při jízdě v městském provozu, situace které jsem při řízení ani nevnímala a dávala úplně automaticky, mě teď přijdou úplně chaotické! Ale co měla na sobě oblečené ta slečna na protějším chodníku to ho si všímám úplně dokonale!

A já skleróza zapoměla na tu růžičku! Tak byla od oslavence i s pusou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 27. října 2015 v 7:46 | Reagovat

I ty potvoro! A že bys napsala, od koho je ta růže, to ne? Nechala jsi mě napínat až do konce článku (který jsem si stejně užila s tebou) a pointa tam sice byla, ale ne ta květinářská! :)

Ke školení: proč myslíš, že máš právě tyhle euforické pocity? :)
No protože jsi mezi lidmi!!! To oni je způsobují. Oni z nás dělají ty ženy na veřejnosti. Ne doma v koutě s namalovanou rtěnkou.

Z tohohle článku úplně srší štěstí. A to je to, co mám na přeměnách i ostatních ráda. Jen tak dál, Vlasti :)

2 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 27. října 2015 v 8:38 | Reagovat

[1]: ježíš já jsem koza! Já se tu v článku utapim v euforii a zapomněla jsem napsat že byla od oslavence i s pusou!

3 Ester Ester | 27. října 2015 v 10:49 | Reagovat

Taky se mi ten článek moc líbí a souhlasím s Terezkou, že je dobré hodně chodit mezi lidi, protože když je žena zavřená doma, tak si svého ženství vlastně neužije, i kdyby jí to slušelo sebevíc...a platí pro všechny ženy, nejen pro TS.

4 Zuzana Zuzana | 27. října 2015 v 14:48 | Reagovat

Vlasti, mám za tebe hroznou radost a přeju ti vše nej a kytek plný dům! :-) Jsi neuvěřitelně přirozená, když si spolu povídáme, tak i nejzazší a nejkritičtější částečky mého vědomí říkají, že tohle je ženská, žádný pán, žádné pochyby :-) Těším se, až se do toho časem taky dostanu :-)

5 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 27. října 2015 v 15:34 | Reagovat

[4]:Zuzi moc děkuji, ale víš jaký mám názor na mazaní medíku kolem huby :-)

A neboj ty na to taky máš! Jen co se usadí hlas budeš taky krásně přirozená dáma!

6 Lenka Lenka | 27. října 2015 v 16:05 | Reagovat

Moc hezky napsané, těžko se tomu věří, že je to opravdu realita. Stejně mám pocit, že to u tebe jde nějak rychle :-)

7 Zuzana Zuzana | 27. října 2015 v 17:38 | Reagovat

[5]: Jaký med? To je nugátový krém pravdy :-)

Jo, usadí... doufám, že se spíš vysadí, výš a výš, až za magickou hranici 200 Hz, že zmizí ta pitomá hrudní rezonance, že mu dám zpěvnost a sílu, že bude sladký jak růžový sirup a břitký jak kobří jazyk... ... ...dobře, bude mi stačit, když lidi aspoň nepoznají po hlase chlapa. To možná za pár měsíců zvládnu :-)

8 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 27. října 2015 v 19:19 | Reagovat

[6]: Ano těžko tomu věřit, ale bohužel je to tak! Kdo mě viděl ví že nekecám!
Teď těžce řeším jestli jít na to rande nebo ho ještě chvíli tahat za nos!  

Ano těžko věřit, já taky vůbec nevěřím a nedávám co se děje, je to pro mě stokrát dal než jenom splněny sen!!!

9 Jana Jelenar Jana Jelenar | 27. října 2015 v 21:03 | Reagovat

[8]: https://www.youtube.com/watch?v=gtEeda6jeOM   :-D

No jo zrcadlo je mrška... nejlíp fungujou ty cizí lidi :-) ... držim palce s tou seznamkou...takový zkušenosti co dodaj odvahu a sebevědomí sou potřeba :-P

10 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 28. října 2015 v 6:38 | Reagovat

Takoví ti co píšou většinou milé vzkazy nebo působí romantickým dojmem jsou většinou neurotický a moc zábavy s nimi není. Zlatý střed co nepospíchá na sex a sebevědomí nemají potřebu nahrazovat sladkýma řečma, které by jim stejně dlouho nevydržely.

Ale nech tam mi nějaký :D

11 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 28. října 2015 v 6:40 | Reagovat

reagovala jsem na tu seznamku...

12 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 28. října 2015 v 10:18 | Reagovat

[10]: Jak nad tím tak uvažuji tak máš asi Domčo úplnou pravdu. Ti co napíšou pár romantických vzkazů tak rychle odpadnou nebo hned vyžadují schůzku. A ze schůzky si myslí že se jede k nim domů :-)

Jeden romantik vydržel čtyři dny a pak napsal: " Už to nevydržím! Musím vy...at to tvé svalnaté fitnes tělo" A já dostala záchvat smíchu a panáček šel do blokace!

Nečekám že potkám prince svých snů to teď těžko a do komise daleko.
Prostě si schci aspoň vyzkoušet mít schůzku s mužem :-)

13 Lucka Lucka | Web | 31. října 2015 v 11:14 | Reagovat

správně, ani ty hloupé modelky neví co se nosí, v džínách mezi lidi, no hruuuza, že se aspon trochu nestydí. ;-)

14 princezna anita princezna anita | 3. listopadu 2015 v 9:33 | Reagovat

[13]: blabla bla  ...

ONE WORLD ONE BLOG ONE ANITA .
mila vlasti ty ses tak daleko ze
terez jiz nepotrebujes PAMA TUJ!!!
co mate proti byt doma??
mne neva a ocumovat se nemusim.
nemam rada takove chlubarny
novakovske ze venku..a  co
jste delali doted ..ukryvali se u
zenicek chichiiiii..??
SUPR VLASTI DRZIM PALECEEEK!!
*******
sama znam ty co nemaj odvahu
a ja jsem pro ne statecna ..
nevyvysujte se jo??
a ta ruze ??to ti dal  honza
novotny z nevesty pro milionare??chichi..
nekecej a padluj navstit karla
gotta do  IKEM praha vlastinko..
chichiiiii.
ceka  na vas..
I SLEEP LAST NIGHT WITH MOYLES ..
******®anita angelb ™ :-D  :-D  :-D

15 princezna anita princezna anita | 3. listopadu 2015 v 23:13 | Reagovat

MILA VLASTI  no neverim
ze vlyvem HRT spatne ridis
a podobny blbustky.jako
terez triskala ze vlyvem HRT
se ji chce povidat.
jako by hormony urcovali
jestli mas nemas blbou mamu..
TAK TOHLE TI NESEZERU.
*&** Ja jsem pry ukecanaa
umim i 3 h v kuse a jaky ma to..
souvis???00:00:00
# neprohanej letajici vlasti..moc
dlouho si zila na.. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D 8-O  :-D  :-D

16 princezna anita princezna anita | 3. listopadu 2015 v 23:19 | Reagovat

v IKEMU se te mistr gott zepta
: HELE ma draha  a co mate
za povolani ?
vlasti : tahani kabelu a deejaying
gott: a mne nehrate??
vlasti : prilezitostne.
gott: skooda .;)
* pod laserovym dohledem
ivany g..chichi..
ivany jsou zarlivee :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

17 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 9:40 | Reagovat

[10]: " Nekecali trpaslíci " Domčo měla jsi pravdu, neurotik a ještě k tomu buran :-( ale každopádně skvělá zkušenost!

18 žába žába | 6. listopadu 2015 v 16:09 | Reagovat

Okolí vás vnímá tak, jak se sama prezentujete. Nedokonalosti, které na sobě člověk vidí, jdou u ostatních stranou, pokud vystupujete sebevědomě, působíte příjemně a chováte se přirozeně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama