Listopad 2015

Ten svetr si nesvlíkej a tu sukni nech doma!

19. listopadu 2015 v 19:52 | Vlasti |  Příhody
Mám ráda jednou za čas když můžu poslouchat šumění deště zahrabaná v peřinách. Kdy svět nepospíchá a mě taky nečeká nic důležitého.
Tak jako teď. Ležím s Růženou v postýlce a čtu si mail který mi poslala kamarádka. Ještě před pár dny jsem byla úplně na dně a měla chuť se vším praštit. Teď už mám naštěstí zpátky svou pohodu i dobrou náladu.
Mám moc ráda takové maily, kde člověk odhaluje sama sebe. Své tužby, své pocity nálady a myšlenkové pochody.
To mě vrátí spoustu let zpátky a přemýšlím nad tím jak jsme to měly většinou všechny podrobné.
Tohle chlap nedělá, tak to taky nedělej! Nechovej se jako slečinka....
Člověk nerozumí světu a svět nerozumí mě.
Pak projde hláška třeba i po letech: ty jsi byl vždycky divný.....
O bože! Fajn tak proč jsem tolik let hrála to divadlo? Pro koho? No asi pro sebe hlavně. Nechceš přece vybočovat z řady.
Dost toho, škoda že všechny slzy už dávno vyschly! Teď by bylo fajn si zaplakat při vzpomínce na tu holku co snila, že holkou bude a chtěla nosit šaty až na zem.
Před pár dny jsem dostala velkou ránu, jenže ona mě nakonec posunula ještě dále než jsem byla!

Terka o ní napsala článek! Na můj jste si, ale museli týden počkat, až se mi to uleží v hlavě! Ránu jsem dostala v okamžiku, kdy jsem už myslela jak si pojedu v pohodě ten ženský život a že jediné co mě bude zajímat tak jen příprava na operaci a komisi. Co taky jiného řešit, když člověk normálně prochází a i ten hnusný dědek co mě outoval před pár týdny u zedníků prohlásí v debatě s druhým sousedem, že je ze mě luxusní ženská.
Rány pod pás jsou vždy nečekané a možná o to víc ublíží, když to ten člověk nemyslí úplně zle. Jen ho někdo naočkuje a on si pak přihřeje vlastní polívčičku.
Teda kdyby se tohle nestalo mě, tak musím říct že to je možná až zvráceně vtipné!
viz tady Terčin článek: Šéf je tak trochu uchyl!
Už delší dobu mě šéf uháměl, že musíme posedět a pokecat. On je velmi rozumný a má vše v hlavě pěkně srovnané.
Tak tedy proč ne. Od něj názory beru i když poslední dobou má každý druhý Lojza pocit, že mi musí dobře radit! Že bez té jeho rady budu ztracená.
Jako například: "teď ještě ženskou nedělej tu až po operaci". No nebudu přihlouplému panáčkovi vysvětlovat, že jsou nějaké podmínky, které musím splnit a pak jít před komisi a tam dokázat že je plním. A ta mi to teprve schválí. A když jako ženská vypadám tak, proč bych jako dělala chapa, když se mi už jen z té myšlenky dělá špatně?

Tedy spátky k šéfovi. Minulý čtvrtek jsme měli pracovní poradu o tom co a jak a kdo bude dělat ohledně vánočníh trhů koncertů a večírků.
Taky se jako obvykle konala v oblíbené čtrté cenové, jak je šéfovým dobrým zvykem! Ok on je šéf tak tohle neřeším.
Kolegium se rozpadlo a mě bylo jasné že se jde na lámání chleba.
"Nezlob se ale tohle ti musím říct. Všichni se ti smějí, oblékáš se úplně špatně! A tímto začalo skoro dvouhodinové vymývání mozku o tom jak mám nosit jen džíny a trička. Žádné malování žádné náušnice. A vlasy stánuté. A tohle stále dokola.
"Hele jako ženská nevypadáš s tím se musíš smířit a nikdy vypadat nebudeš"!
Znám jednu přeoperovanou ta se taky moc nepovedla, ale ta chodí čistě v pánském a je to strašně sexy!
No a mě začala blikat varovná kontrolka. Když jsem si ještě vyslechla jak je vzrušující, když se ženská oblékne tak aby nikdo nepoznal, že je ženská. A jak je sexy když má bílou košily nedej bůh ještě kravatu. Už jsem věděla že je něco špatně.
Nebudu tady rozvádět debatu, že sukně a šaty co nosím tak je to všechno nevkusné, špatně sladěné a ke mě se celkově nehodí, stejně jako líčení které vůbec neumím. A ty rozpuštěné učesané vlasy mi taky nesluší! A všechno co nosím by neoblékla jeho devadesátiletá babička!
No jen se podívej dokola! Má tady nějaká ženská sukni? Vždyť jsi tady za obludu! No to měl pravdu ve čtrté zakouřené cenové žádnou sukni nehledej, tedy nehledej ani dámu!
No vidíš ženské vlastně ani nic jiného než rifle nenosí. A když se nastrojí jako ty, ale to se maximálně když jsou do divadla!
No tohle asi jako ukázka stačila. Musela jsem to poslouchala dvě hodiny stále dokola. A pak ty šílené bludy co vykládal o módě, jako že jen černá barva kabátku nebo sukně jen nad kolena a musí se k ní brát jen uplně průsvitné silonky.
Hned jsem jej v telefonu přejmenovala na: Módní guru"!
Jen mlel stále dokola svou, na žádné argumenty nepřistupoval a ke konci, už lámal hůl že neví jak mi to jinak rozumě vysvětlit.
No jela jsem domů s brekem. Tohle bylo moc! Měl to na mě připravené evidentně už dlouho a dobře!

Musím se přiznat že jsem měla bezesnou noc! Tohle mě dostalo na kolena. I to jak roztrhal můj úplně krásně vychytaný Outfit.
Málem bych zapoměla napsat že to celou debatu vedl v mužském rodě, který já už dávno nepoužívám. A vlastně ho u mě používá jen můj otec a on.

Celou noc jsem ležela a uvažovala. A přišla na to odkud vítr vane!

Za prvé: Někteří lidé v nás ženu nikdy neuvidí! Zvlášť když nás znají dlouho a přeměnu prožívají s námi. Prostě nevidí tu změnu a ani nemůžou není to skokové! Někdy ani vidět nechtějí. A je jedno že běžně procházím nikdo na mě neciví. A klidně můžu jít na rande s mužem bez toho že by si něčeho všimnul. Prostě nevypadám jako ženská a hotovo!

Za druhé: Několikrát jsem slyšela, že s námi můžou mít problém ženské, které mají nějaký komplex. No jo kde vlasně nabral ty módní nesmysly? A jak ví o mých černých šatech které nejsou pletené? Ale na fecebooku jsem je kdysi jako pletené mylně označila. Vždyť mě nemá na facebooku! Whav, ale má mě jeho manželka stejně stará jako já se životosprávou nula a přesně dle toho vypadající! Uplně jsem si představovala jak vztekle rozebírá ty mé fotky úplně na kusy a Šéf jen pilně poslouchá a nabírá rozumy. A já si vzpoměla jak se na mě škaredě dívala a nekomunikovala se mnou při posledním setkání. Fajn Ještě uprostřed noci šla do blokace.

Za třetí: Tohle není jen tak. Už dříve mě udivilo jak brojil proti tomu, abych něco dělala s nosem, přesný opak toho co mi říkali ostatní, když se to na mě dověděli. Jako: "fajn Ok u tebe to asi půjde jen musíš udělat něco s tím nosem." A jak pak prskal, když jsem si ho opravdu nechala udělat. A pak pořád dokola jak je vzrušující když nejde poznat, že je to ženská?
Ještě že Terka si ví vždy rady a na tu uchylku přišla:
Andromimetofilie
On není jinak zlý, dělá pro mě dost! Jen se nechal strhnout tím, že budu tím co ho vzrušuje, tedy chlap s pipinou! Teda škoda až na ten nos, že :-) No mohlo to být lepší kdyby se více snažil!
Tuhle radost mu teda opravdu neudělám, už vím že objekt jeho zájmu nikdy být nehodlám!


Jenže jak s ním fungovat dál?
Do konce roku. Pak mu dám vale!
A teď to vydržet musím, nemůže mi kecat do toho co nosím ve volném čase, ale v práci bohužel.
Jako hned další den:
Tedy přesně dle jeho dress code. Bez podprsenky bez make-upu bez náušnic a tričko, rifle, tenisky. A prsa schovat pod tlustý svetr.
Takže jsem pro většinu lidí byla Pán.
Asi chápete jak jsem přijela domů úplně vytočená a znechucená! Nejhorší jsou ty cesty zpátky. A já aspoň pochopila jedno! Už ne! Nikdy pán, ne to raději nebýt vůbec! Pro mě je, už jen jedna cesta a ať si je to cesta do pekla! Už jen žena!

A další den jsem dělala podobnou akci, jenže najednou jsem už pro většinu lidí byla ženská! Jejda!
V čem byl rozdíl? Úplné maličkosti" jiný svetr teď tenčí takže se lehce rýsovaly prsíčka :-D a další co bylo já si děsně hlídala držení těla! Dobrý den kozy ven!. A taky si hlídala hlas. Sice se výhýbala používání rodu. Ale dbala na to když něco řeknu aby to znělo úplně žensky! A ono to zafungovalo!

Já si uvědomila jaké úplně neskutečně maličkosti rozhodují o tom jak mě lidé identifikuji. A tím že musím jet ten Boy mode tak mi to pomůže být více ženou, než když chodím jako žena oblečená. Pak je vše jednoduché!
O tom to je když se namaluji, hezky žensky obleču tak je vše jasné, nemusím so o nic snažit!

A já jsem tedy šéfovy vděčná!
Tedy on mě nakonec sobecky tímto posunul do vyššího levelu: být ženou i bez líčení šperků a v unisex.
Tady už rozhodují ty nejdrobnější maličkosti, ale jak tohle člověk jednou zvládne o to líp to celé bude fungovat i v Girl mode.

Já jsem ženská! Alias přeměna!

11. listopadu 2015 v 20:05 | Vlasti |  PŘEMĚNA
Transexualita je těžký úděl!
Pro přeměnu musí většinou člověk kompletně překopat svůj život!
Muže moc získat i ztratit!
Jako smrt! Kdo to nezažil nepochopí, to utrpení z vlastního těla a z vlastního bytí a z vlastního já!

Koncem letošní zimy, kdy dny byly tmavé zamračené a bez slunce a nálady jsem měla krásný sen,
Jdu po sluncem zalitém Dubrovníku v retro puntíkovaných letních šatičkách! Ach jo. Tohle bylo pro mě vzdálené a nedosažitelné asi jako výhra ve sportce!
Jenže i sny se plní, šátů mám plnou skříň a i retro by se našly, když nebudu trvat na těch puntících. Tohle už není nesplnitelné! Tohle je příští léto!
Ležím si ve vaně a vyhřívám si unavené tělíčko. Snažím se nenamočit vlasy stažené do drdolu a úplně bručím nadšením: "Já jsem ženská!"
Užívám si to, že z vody můžu vystrčit jen prsa, a taky to lumpácky dělám. I když to nemá žádnou logickou oporu proč bych to dělat měla, asi že tohle chlap udělat nemůže.
Když jsem šla do vany jen v kalhotkách a podprdě tak jsem i takhle odhalená viděla v zrcadle svalnatou fitnessačku jak mě popsal panáček na seznamce!
A i když jsem lezla do vany s drdolem na hlavě tak mě nadšení neopouštělo! S drdolem a stáhnutými vlasy jsem vždy vypadala nežensky, což už není pravda.
Ani nezmiňuji, že kdekoliv se pohybuji tak jsem pro všechny paní a sem tam vyšší level - Slečna :-)

Nebojte, tohle nebude další článek plný jen mých nadšených pocitů a chlubení se sama sebou!
Pokusím se popsat tu cestu od ošklivého tlustého chlapa s černým ksichtem k štíhlé vysoké ženské!
Jistě ještě hodně se toho na mém těle ještě změní a k horšímu to nebude! A stejně se za půl roku budu smát tomu jak jsem byla ošklivá!
Ale s ohledem na maximalistický minimalismus se pokusím ve zkratce napsat jak se vše zkoulelo a k tomu pár rad!

nebudu dublovat sama sebe jak to bylo od mala a taky se nechci rozepisovat.
To že bych i já mohla začít přeměnu mě nepadlo až do slédnutí tohoto videa! Ano tohle dabluji! O Soně psala několikrát Terka

Z holého zoufalství jsem koncem podzimu 2013 začala sledovat přeměnové videa, jenže to byly většinou mladí zženštilíí kluci co se přeměnily na krásné ženy. Nad tím jsem mohla jen vzdychat a brečet!

Ale vše se změnilo, když jsem v únoru 2014 shlédla Sonino video! Každý zná tuhle úžasnou přeměnu! Pokud ne určitě se podívejte! A začlo to ve mě hlodat! Ano jsem velký ošklivý nemladý tlusťoch s černým obličejem. Jenže ona byla taky! Bliju nad sebou! Ale ONA to dokázala!
Lidi tohle není fikce!!!! Vím to z vlastní zkušenosti, Odhodlání a HRT dělají zázraky!!!!
A já byla tak zoufalá a řekla proč to aspoň nezkusit? Zakousla sama do sebe a začala teď už opravdu se sebou něco dělat!

To, že jsem transexuální jsem si ještě nechtěla připustit, ale dělala vše pro to abych vypadala jako ženská!
To jsem ještě nevěděla že existují blogy českých holek, znala jsem jen mě nic neříkající a neoslovující www.translide.cz

Dám sem pár zjednodušených rad! Snad někomu pomůžou! Nic objevného spíše z toho na co se ptáte. Umístím to tak aby to nezapadlo!

A budu postupně doplňovat.

První doplnění po vašich připomínkách. Napíšu něco co asi jinde nepřečtete. Bude to hodně kontroverzní, ale bohužel tohle je realita.

Než začnete přeměnu máte dvě cesty! Tedy jako v pohádce! Jedna je to o čem všechny sníme: být ženou! Druhá je být transkou! Proto jsem to tolik let odkládala a bojovala sama se sebou, nechtěla jsem být tím jak se většinou prezentuje TS žena v médiích. Toho jsem se bála to mě strašilo, babochlap s mužským hlasem a sladkým chováním.
Tohle se netýká lidiček co začnou když je jim sedmnáct nebo dvacet a mají k tomu předpoklady. A už jako holka vypadají před HRT. I když tam je taky někdy potřeba trošku úsilí třeba s hlasem, chováním atd.
Tohle spíše platí pro 30+ Čím více je nám let tím více se na nás testosteron vyřádil a cestu ztížil!

Ale jak jsem psala máme dvě cesty, První nechat si nasadit růžové brýle od svého terapeuta a s ním se rozplývat nad tím jak jsem krásně ženská. A jen brát pilulky a co nejdříve začít nosit šatičky. Kamarádky se budou rozplývat nad tím jak nám to sluší a jaká už jsem žena a cizý lídé budou převracet oči v sloup! Nebo: "hele, hele Franto koukej na toho..........."
Fajn někomu to stačí ke štěstí a bude spokojený. To je jeho volba!

Druhá je být ženou i pro okolí! Nebýt strašidlem, nebo obludou za kterou se lidi otáčejí! Jde o to aby to po přeměně nikdo nepoznal. Teď neřeším že z nás musí být mermomocí dokonalé modelky to ne, tak jako v životě někdo je hezčí a někdo méně! Jenže Dámy ta krása je přeci v nás!!!!! Není to jenom to fyzično! Je to chování, držení těla, o tom jak se umíme upravit. Trošku i nějaká ta životospráva.
Tahle druhé cesta je složitější náročnější a hlavně SAMO TO NEPŘÍJDE! Tohle už je o té vůli a odhodlání se sebou něco dělat! Ale na Soně je vidět že to jde!!!!!!
Nenasazujme si růžové brýle buďme realisté! Je to spíše k našemu prospěchu! Jistě každá z nás sem tam potřebuje povzbuzení že to prostě dobře dopadne a že už se žena klube!

Nachápejte to tak že někoho od přeměny odrazuji! To určitě nechci! Jen píšu že hormony nejsou všespásné a že je to jen polovina úspěchu!

Tedy kdo se rozhodl pro první cestu Ok má to jednodušší a ani nemůsí číst dál! Kdo jde jako v pohádce přes to trní bažiny a kopce směle do toho! Držím palce! Tohle je správná cesta a vítejte na ní! Tahle vede za štěstím! U


A) rady před první návštěvou sexuologa.

1. První rada! Pokud se obáváte že jste transexuální, mám špatnou zprávu, Asi jste! (Pokuste si to ověřit na nějakém jednoduchém testu, na internetu určitě najdete)

2. Nečekejte na zázrak! A začněte se sebou něco dělat! Hned! Ne zítra nebo až bude sezóna! Tedy likvidace vousů, hubnutí a tvarování těla! Cvičení hlasu! Péče o pokožku a redukce vrásek
(i když do přeměny nepůjdete tak třeba zbavit se vousů je úžasné, a mít nové tělo třeba o třicet kilo lehčí je pocit k nazaplacení! Omládnete! pokud se vám tohle povede stejně do té přeměny půjdete!)

3 Nepokoušejte se nad tím zvítězit! Nepovede se Vám to! Vždy Vás to dožene! A čím později se to stane tím bude ta přeměna horší a bolestnější! Ale jde to v každém věku! A nemyslete si romanticky že to vyléčí láska!

4. Pokud vyberete správného doktora, nemáte se čeho bát! Nehodí na vás hned ve dveřích svěrací kazajku, ani vás nepošle na skotské střiky.
Ba právě naopak! Budete se divit jak moc vám bude rozumět!
Odkaz na ty správné TS Friendly zde u Terky!

Obrázek samozřejmě ukraden Terce z blogu :-)

5. Nebojte se zavolat. To že ho navštívíte neznamená, že začnete s přeměnou! Je báječné s někým rozumě probrat svůj problém a krásně si vyjasnit hlavu!
Na nic nečekejte volejte hned i když telefon váží deset kilo. Bohužel objednací lhůty jsou někde i 4 měsíce!

B. Rady před před začátkem hormonální léčby dále jen HRT.

1. Hrt sice dělá kouzla, ale není všespásné! Dělejte tedy vše co je ve vašich silách! Tedy opakuji bod 2. Likvidace vousů!
Pokud máte problém s vlasy řeště ho co nejdříve. viz vlasové štepy atd. všechno jde! Jen to trvá než dorostou. Ale narostou!
Dobrá rada od mudr byla abych cvičila prsa! Než začnou růst. Nějaké cviky jsem sem kdysi dávala, ale jednoduše je najdete na youtube. A opravdu to funguje!

2. Prostě a jednoduše musíte vytrvat! Vše spřeměnou spojené strašně trvá, A čekání na HRT dvojnásob. Většina Lékařů dodržuje půlroční čekací dobu od první návštěvy k nasazení HRT. Dá se jen čekat a čekaní vyplnit tím co dělat můžu!

3. Před začátkem HRT nebo s jeho začátkem Začněte řešit změnu jména na matrice za neutrální!
Nebojte tohle taky jako vše trvá. Klidně od počátku řešení na matrice k nové OP i dva měsíce!

4. Tuhle chybu udělal snad úplně každý. Pokuste se jí vyvarovat, ušetříte.

5. Tohle jsem původně nechtěla psát ale je to pravda. O tomhle se taky moc nemluví! Co sleduji tak více než polovině holek zůstane mužský nos. A dost kazí celkový dojem. Horší je to v tom, že na Hrt jak se mění tvář, tak ten nos ještě více vyleze ven a je výraznější než kdy dříve! Tohle mi i potvrdil Mudr Vřeský. Když jsem si ten nos u něj nechala dělat. protože já ho měla příšerný. A taky to udělalo s obličejem hotový zázrak!
Nebojte, nestojí to tolik jak by jste čekali a někdy to jde udělat celé nebo částečně na pojišťovnu! Tohle umí třeba Mudr Němec z Vojenské nemocnice v Praze. Umí udělat zadarmo i další operace vedoucí k feminizaci obličeje!

6. K přeměně patří i pozvolná změna šatníku. UNISEX!: nenekupujte ho v pánském! Pánský unisex neuxistuje! Vždy to bude pánské! I když budete mít pocit jaké to má žesnké barvy! Když už unisex tak unisex z dámského obchodu!


C. Rady od startu HRT k začátku RLT( životu v ženské roli)

1. Pokud jste ještě nezačali pomalu řešte neutrální jméno! (je to důležité komise pro změnu pohlaví se dívá od kdy to máte). A taky jeden další důvod: představte si že už vypadáte průchozí jste oblečeni v šatech namalované a zastaví Vás policie a musíte ukázat OP s ošklivým vám nepodobným pánem. To se propadnete hambou! To samé třeba jen na poště!
A nebojte pokud jste se sebou poctivě něco dělaly, dlouho to trvat nebude!

2. Většina lidiček je z nasazení hormonální léčby velmi unavená, pijte hodně tekutin! Tohle mi hodně pomohlo.
A pozor na alkohol! Najednou nic nesnesete! Hrt se s ním nemá rádo! A kouření by měl být úplný konec!

3. Pokud jste nazačali, začnětě se postupně zajímat o líčení. Bude se to hodit! Dá se s ním udělat hodně. Už jen rtěnka s řasenkou uděla velké divy!

4. Pokud ještě nemáte nechte si nastřelit ouška! Trvá než se zahojí a bude se to hodit!

5. Nový občanský průkaz. Pokud jste včas začali řešit změnu jména měli by jste před začátkem RLT pomalu mít hotový rodný list s novým jménem a jít si nechat uděla novou OP. Já měla střihnutou OP měsíc v okamžiku kdy jsem to šla řešit. Počkala jsem si na vhodný okamžik. Po 14 dnech HRT se mi krásně sjednotila tvář a měla jsem po laseru vytrhané vousy! To byl správný čas! Protže fotí černobíle a mají kabinku na úpravu tak jsem si dovolila spoustu make- upu, výraznou rtěnku a velmi výrazné náušnice! A světe div se na fotce byla ženská! V té černobílé a když se to zmenší spoustu nedokonalostí zanikne!

6. Start RLT tady budu kontroverzní!
Každá to máme jinak! Někdo má předpoklady a vypadá na to, aby začal třeba po dvou měsících na hormonech. U někoho to prostě chvilku trvá, taky hraje role zaměstnání a osobní život a skočí do toho třeba za deset měsíců po začátku hormonální léčby! Každý si řídí to své tempo sám!
Tady radím buďme soudné a rozumné! Nenechejme se do toho zbytečně navézt od svého sexuologa, když na to ještě nevypadáte!!!!! Ano je to ten vysněný svět a správný břeh! To po čem naše srdce prahne! Když tohle uděláte ve správném momentu bude to bez bolestí a zbytečně na sebe neupozorníte!
Ještě objasním co myslím startem RLT (neberu to co se budete tvrdit komisi) Start nepočítám to, že mám na sobě dámské rifle neutrální barevné tričko a trošku jsem si šmrncla řasy a sem tam mi nějaký důchodce s dvojitým Hublovým teleskopem na očích řekne paní. To jsme pro většinu lidí jen za gaye!
Myslím tím že budeme opravdu brány jako ženy! Budu používat jen ženský rod chodit na dámské záchody!

Nezačínejme to dříve než opravdu vypadáme! Tj první věc, musí jít zamaskovat vousy make-upem! Nebo, už by neměly být vůbec! Ale pokud jsem včas začala tak to není problém! Nebebavím se vůbec o postavě, je jasné že s pivní mozolem se tady nechytám! Ale to je vše ta příprava na přeměnu. A která ženská do sebe cpe bůček a leje hektolitry piva že?
Není nic strašnějšího než chlap v sukni s prosvítajícím strništěm! Aby byla iluze dokonalá tak ještě přidáme ten pivní mozolek. A pravidelné brečení u své Mudr: " Nikdo mě za ženu nemá! Buuuuuu, Fňuk Fňuk"
Pokud jste z malého města tak se tím do budoucnosti úplně vyoutujete a zažijete spoustu nepřijemných chvilek! A i když, už budete vypadat přijatelně budete, už vždy jen ten chlap v sukni. Všem pro legraci a všem pro smích!!!!! Naopak když to uděláte ve správný čas tak je to bude téměř bezbolestné! Zmizel divný pán a je tu ženská!! Nepoznají vás třeba ani sousedé!

Tady si zase budu protiřečit. Lze to začít bez problémů i když ještě nejsem úplně stoprocentní!
Chce to tři věci: Za prvé jak jsem psala No vousy! Druhý je hlas! Pokud jste, ale poctivě cvičily chodili na reedukace tak by to mělo jít, tedy alespoň nějaký neutrální. A za třetí je potřeba pořádně přitlačit ve všem! ŽÁDNÉ UNISEX OBLEČENÍ!!!!!!! Šaty, sukně, halenky, push-upky jsou přímo nutností! Vše je povoleno! Taky naušnice a make-up!
Malá rada: zajděte si ke kvalitní kosmetičce nechat vytrhat obočí! A poradit jaký tvar má mít!!!! Eventuélně jak na líčení!
Pokud za něco stojí udělá s Vámi zázraky! Neškubat sama nebo s kamarádkou!!!!!!!!!!!!!!

Ještě se vrátím k hlasu! Věřte že to jde! Jen to člověk nezvládne za týden! Zvládla jsem to já, zvládlo to spoustu jiných holek! Zvládnete to i vy! Jen tohle trvá a chce to Leninské učit se uči.... eeee Tedy cvičit cvičit cvičit! Já se za 14 měsíců bez docházení ke specialistům dostala z přibližně ze 140 Hz na současných, 190 až 240Hz (mi to lítalo když jsem telofonavala s Léňou) když na to myslím a snažím se dostanu to klidně o k 260!!!

Hlas je naše zbraň! Pokud ještě nejsem vzhledem úplně jasná, tím hlasem se do dá dohnat. Lidi třeba dříve čekali až promluvím a pak to zhodnotí. A naopak můžu vypadat úplně luxusně, ale když mám hlas jako Mirda Moravec je vše v háji!
Ale dobře mi potom tak, že mě prozradí! Každý měl spoustu času se to naučit!!

Uff to je pro dnešek už všechno!
Příjde Vám to hodně složité a že je toho moc? No a to jsem toho spoustu vynechala!
Ale já netvrdila, že je přeměna jednoduchá! Není! Ale stojí za to a stojí za to být sama sebou!
HOLKY NEBREČTE A JEDNEJTE!
A na všechno máme spoustu času! Jen ho hloupě nepromeškat!

A to je vše! Nepočítám že se mnou budete ve všem souhlasit, pokud ne nebo máte pocit že jsem něco zanedbala napište do komentů! A já to doplním.
Taky vyjímečně budu mazat všechny příspěvky co jsou mimo téma!

Další věc o které jsem psát nechtěla. Ne všechny transexuální ženy jsou po přeměně nebo během přeměny spokojené!
Tohle v žádném případě není můj případ, já se citím vysvobozená! A to taky většina holek!
Ale malinké procento se vždy nejde. Pro pořádek napíši tedy i další nepopulární věty!
Jak jsem již psala výše, přeměna chce velkou sebereflexi a hodně soudnosti! Kdo má třeba metr devadesát plus, k nohu 45 a tertosteron se na něm vyřádil musí zvážit zda se mu povede být opravdu ženou! A zda přeměnu zvládne!
Ano i tohle jde, jak některé holky dokazují, ale ta cesta je monem trnitější a těžší než pro někoho komu příroda nadělila ženská proporce!

Taktéž se může stát, že TS žena psychicky nezvláne nový genitál! A k tomu se může i něco nepovézt při operaci. Všichni víme, že každá operace je riziková!
Tohle jsem původně smazala, ale je to taky názor! Proto umisťuji sem!

XYZ: napsala:
Diagnoza F64.0 a její následná léčba nebyla zdravotníky úspěšně vyléčená a dokončená.
Zdravotníky špatně vedená léčba a špatně zvládnutá srs operace se špatným výsledkem ženského genitálu, vede ke špatnému vyléčení transsexuality a nespokojenosti pacientky.
Jsem holt ta nespokojená zlobivá transsexuální holčička, a nejsem holt ta hodná přizpůsobivá transsexuální holčička, která se podřizuje všemu co jí zdravotníci podsunou a smířuje se se vším co jí zdravotníci řeknou a provedou na jejím těle a s jejím zdravím.

Pan dokonalý

5. listopadu 2015 v 16:18 | Vlasti
Škoda že bylo pět nad nulou, určitě by přišel v sandálech s ponožkama. Ano bílé jak jinak že!
Moje chyba, že jsem si jej málo proklepnula. A nepřinutila jej, aby jsme si zavolali s videem na skypu.
O čem že to mluvím? ANO byla jsem na první schůzce s mužem! A to s mužem který nic neví!

To byl včerejšek, den na který jsem se tak tak těšila! Den který se jinak vyvedl jak z pohádky o kouzelném podzimu.
Vše bylo vysněné! Už jenom to ranní časné probuzení, kdy jsem vstala dříve než jsem musela, protože mi do pokoje nakouklo sluníčko a ve velkém zrcadle jsem z postele viděla a slyšela jak se bříza snaží zbavit do zlatova zbarveného listí, ještě než přijde dědula mráz a budu mávat hůlkou mrazilkou!
Bylo to báječné až do chvíle než jsem se postavila k zrcadlu! Baf! Ano jsi příšerná! Ale zase ne chlap, jen hrozná! Ale to asi zná každá žena. Dobrá co nám přiroda nenadělila dodá dermacol :-) A já zuřivě začala řešit co ještě dokoupit a jak ten make-up vylepšit.
V tu chvíli se mi zase vybavila hláška z Tootsie: "Jak může být ženská šik a přitom neumřít hlady?"
Jistě šlo to do tisíců! Tak jsem to trošku omezila a jen čtrnáct dní nebudu jíst, svítit a jezdit autem :-)Celý den se mi homilo hlavou, jak tohle může dopadnout? Pozná či nepozná? Bude průšvih či ne?
A nejvíce: Co zase blbneš Vlasti! Do jakého průšvihu se zase ženeš?
I kdyby to byl princ na bílém koni tak jak ho chceš ještě skoro rok tahat za fusekli, než budeš moct?

Odpoledne přijela matinka a já ji vyzvedávala na nádraží, a pak jsem ještě šli nakupovat. Jenže DM ko kde jsem ty nezbytné properiety chtěla nakoupit bylo zavřené.
No co, už se to blíží a já se nehodlám nervovat!
Kašlu na tu bázi i korektor. Chtěl rande s obludou tak dobře mu tak!

S mamkou v autě se rozběhla debata od kdy to vím a jestli to bylo vždy takové.
Pak mě vlastně ani nepřekvapila tím, když řekla že jsem do patnácti vypadala úplně jako holka a otce to šíleně štvalo!
Ano ano, proto ty vojenské internáty nebo hornické učiliště.

Odpoledne se pomalu přehoupává k večeru a já konečně začínám být nervózní! Udělala jsem jednu malou lumpárnu. Když se ptal jak se poznáme tak jsem mu řekla, že dle fotek. A já měla na všech kudrnaté vlasy,
Tak jsem je důsledně vyžehlila!

Dobrá co jsem od toho rande čekala?
určitě ne to že se pojede vyzkoušet nejližší pohovka, nebo že to zajiskří tako když se brousí šermířské nože.
Já se šíleně těšila a čekala pana dokonálého co připraví milý a přijemný večer.
Vlastně posledních deset dní řešil co mám ráda, co mi vyhovuje, co ne. Vypadalo to, že se chce vytáhnout!
I ta schůzka u místní nejlepší a nejdražší vyhlášené prvorepublikové kavárny mě naplňovala očekáváním.
"Whaw ten se vyzná" říkala jsem si a těšila se na vtipnou konverzaci nad luxusní kávou a ještě luxusnějším dortem.

V rámci pokusu o něco co mi nejde tj maximalistický minimalisumus :-) přeskočím nervování, malování, česání a cestu tam!
Tu si čtenář musí bohužel domyslet sám :-)

Stojím před Kavárnou hezky vyoblíkaná, namalovaná, učesaná a čekám pana dokonalého. A a tam už v davu zmateně pobíhá u zastávky stejného jména jako kavárna :-(

"Ahoj já jsem XYZ (No budeme mu říkat třeba Karel)!" Pozdravil. "Tak kam jdeme?" zeptal se. "No nechám to na tobě!" Špitla jsem něžně já!
Dobrá tak jdeme! A já dostala první ránu pod pás. Vydal se našikmo přes ulici a koleje mimo přechod dlouhými kroky.
A vůbec nehlídal jestli jdu nebo ne. A já chtě nechtě musela takhle hloupě přes koleje za ním!

Ještě dopoledne jsem vedla debatu s kamarádkami jaká je ta černá úzoučka sametová sukně úžasná a jak mě nutí dělat ženské pohyby! A že ani kdybych se chtěla pohybovat habánsky, tak mě nenechá!

A to vynechávám kde kdo, má dle etikety chodit po chodníku. To se k pánovi nedoneslo asi nikdy. Těch pár desítek metrů k nejbližší hospodě jsem za ním docupitala krátkými kroky.
A neveřícně hleděla na ten zakouřený pub bez atmosféry.
Tohle že má být čtyřicetiletý IT korektor a učitel angličtiny? Asi jsem někde zabloudila! Kde je můj princ na bílem Porsche?
Tyhle myšlenky mi rozptýlily dveře, které se mi pokusily rozčísnout pěšinku neboť ho ani nenapadlo je podržet.
Nevěřícně jsem za ním ťapkala ke stolu který vybral a v hlavě mi zněla hláška ze Švejka: "No co ve starém Římě se taky nechali při hostinách bavit různýma obludama!"

Hostina se odbyla čajem u kterého se řešila jeho rýmička a kašel a jak je mu strašně zle a jak si ničí zdraví jen kvůli mě. Aha já jsem ho ukecávala na schůzku?
Krásně panáček potvrdit to co jsem měla jen za fámy tedy muži a smrtelná nemoc - rýma!
Vypili jsme čaj on se vztekl protože ho ošidili, tedy žádné body už neztratil to už se ani nedalo. A já ho navedla směr postel. "Utíkej se léčit! Neléčený kašel v kombinaci s rýmou může být smrtelný!"

A pro mě byl směr jasný, Jdu vypít dvě decky růžového do své oblíbené vinárky pod divadlem. Tam je společnost gentlemanů vždy zaručena!

Pomalu kráčím za svým cílem a hlavou se mi melou tisíce myšlenek! Je tohle normální? Kde jsem udělala chybu?
Poznal to že se tak choval?
Musím si sama odpovědět: nepoznal, ten by si nevšiml ani kdybych měla na hlavě cedník!
A choval se tak hned ze startu, když mě potkal na zastávce osvětlené pouličním osvětlením. A to by teda nepoznal ani ten nejobezřetnější chlap!
Bylo to tím že jsem se mu nelíbila a nepřitahovala jsem ho? Dobrá, ale to se přeci nemusel chovat jako řeznický pes!

Vcházím do vinárky a vznáším pozdvižení mezi staršími herci popíjejícími u pultu. Sakra oni pijou už před představením? No to bude teda legrace podle toho jak vypadají, škoda že nemám lístek.

Sedám si sama na nejvíce frekventované místo, objednávám dvojku růžového a píšu na facebook kamarádkám stížnosti na mužskou rasu!

Oki na rande přes seznamky kašlu, už jsem to vyzkoušela a jednou stačilo! Kdo má mít trpělivost hledat jehlu v kupce sena! A teď tedy vyšší level. Nechat se pozvat na schůzku naživo! A zkouším to teď hned! Piju vínečko a usmívám se na procházející pány ! A jediný kdo si ke mě přisedl byl pán ženící se tuto sobotu, a teď se asi snažil napít do zásoby!
Samozřejmě stále běhalo hlavou zda to jde na mě poznat či ne. Ale vzhledem k tomu, že u vedle seděl plný stůl hezkých holek s kterými jsem si povídala, když jme sborově čekaly na volné místo na toaletách tak asi ne! Jinak by si mě všímaly a řešily mě!

Dopila jsem sklenička a šla spokojená domů! Vlastně to dopadlo úplně nejlíp jak mohlo! Já jsem ze seznamek vyléčená a dám chvilku pokoj. Pán to nepoznal a to byl hlavní účel. Nedej bože, že by se bezhlavě zamiloval a pěl mi serenády pod balkónem! Hezky jsem pokecala ve vinárce a domů šla spokojená a kochala se hezky osvětleným centrem města.

Jak mi potvrdily kamarádky tento vývozní typ je celkem běžné zboží a mělo mě upozornit, už to že mě den předem varoval: "Víš já se ženským moc nelíbím!" AHA tak oprava: Karle nejde o vzhled, ale ono se asi nelíbí to chování!
Jen já měla smůlu že jsem na tohle narazila hned při prvním rande!
Ano jistě: muž vybírá stůl, restauraci, místo na pláži, ale žena ta má jednu velkou výhodu: Vybírá toho muže!