Já to poznám!

7. února 2016 v 18:43 | Vlasti |  Příhody
Určitě jste si všimli, že jsem snížila frekvenci psaní článků.
Není to o lenosti nebo o tom, že by nebylo o čem psát.
Tenhle blog je o přeměně a mé cestě z muže na ženu.
Dříve jsem psala o svéch touhách depresích drobných i větších krocích a krůčcích. A humorných situácích která přeměna přináší.
Nikdy jsem z něj nechtěla dělat nějaký všepokrývající a erudovaně informující blog ze světa TS lidí! Prostě jen má přeměna a možná lidiček kolem mě. A velké světové problémy nechám v klidu jiným.
Prostě a jednoduše jsem se přehoupla do stavu kdy za tu ženskou jsem. Ne že bych nebyla stále nadšená z nového světa. To jsem a hodně! A kupodivu to nepomíjí. Ale spíše celá přecházím do takové všeobecné spokojenosti a pomalému objevování světa do kterého patřím. Ano já ženská! Je fajn, už jen tohleto si říct. Samozřejně ještě příjdou velké články o operaci a přípravě na ni. Ale kolem a kolem, už není až tak o čem psát.

Ráda bych psala třeba recenze knih, nebo divadelních her. Jenže za prvé to sem nepatří a ruku na srdce, koho by to zajímalo?

Proto se zde nedočtete nic o tom jak vařit polívku z ponožek, nebo kde nakupovat jedovatý make-up :-) či jaké jsem si koupila nové pneumatiky a detailní popis jejich gumového vzorku!

Co sem ale patří jsou humorné situace kterými nás přeměna sem tam překvapí, sem tam pobaví!

Už dlouhou dobu spolupracuji s jednou firmou, která patří dvěma společníkům.
Do Adama by jste neřekli, že je relativně bohatý. Prostě pohodář a pozitivní člověk s dobrým smyslem pro humor i rodinu. Který se vždy na podzim zdekuje a chytá dva měsíce ryby ve Španělsku. Druhý majitel, no říkejme mu třeba Jelen má uplně jiné zájmy. Ten se zase vždy zbalí zhruba v únoru. A dva měsíce si užívá nevázanou a placenou lásku v Thaisku, Kambodži, či jiné tramtárii. Patří do pochybného klubu "norníků" Chlívák jeden :-) No ale co, nikdo není dokonalý!

S Adamem se teď vídáme ralativně často a musím říct, že to bere úplně pohodově, přeměna ho velmi zajímá a měli jsme kvůli tomu několik dlouhých rozhovorů. A teď mi na rovinu řekl: " musím říct, že už vypadáš úplně jako ženská" Což od přímého člověka velmi potěší!
S jelenem se velmi dobře znám, ale jako ženskou mě neviděl a ráda bych poznamemala, že má některé názory velmi svérázné.
Tak tedy ti dva seděli nad prací, kterou jsem pro ně dělala a přišlo slovo na mě. Adam říká: "hele už je to prostě normální baba když to nevíš tak to nepoznáš."
A Jelena tahle poznámka rozlítila úplně k nepříčetnosti!
"JÁ TO POZNÁM! To se přece musí poznat! A když už náhodou ne, tak se to pozná při sexu!": Vyskakoval Jelen, až mu byl strop malý! Čert ví co ho tak rozčílilo, ale je mi jasné že ze mě velkou radost nemá :-) Více detailů mi Adam nepověděl a když mi tohle druhý den převypravoval zacinkal mi v hlavně malý zvoneček.
Počkej chvilku na něco jsem si vzpoměla. A najela jsem si na Jelenův facebook. On si ten Einstain každý svůj zářez na thaiské pažbě fotil. No a teď mužské ego zapracovalo proti němu!
"Tady ji máme" Adame! Tahle TS slečna byla více než jasná! Prostě vyjímka potvrzující pravidlo že thaiské TS jsou nádherné a opravdu to poznat není! Na ní to jednoduše poznat šlo! Už jen ten gigantiucký ohryzek :-) No co, Jelen je známý šetřílek a smlouvač. Tahle musela být za dumpingovou cenu :-)

Fotky jsem mu stáhla na flashku k hotové práci.
A těšila se na další den kdy uslyším pokračovnání.

"Hele jak jsi včera vyskakoval kvůli Vlastě jak to poznáš, tak jsme se dívali na tvůj facebook a evidentně jsi s jednou takovou sexoval v Thaisku!": oznámil Adam Jelenovi nad dokumenty!
Jelen prý začal měnit barvy od červené přes bílou až k zelené, až se u nich na firmě začala tvořit duha.
Když se probral z mrákot tak jen suše prohlásil: "To není možná já to přece poznám". Jen už to nemělo tu včerejší údernost a přesvědčení!
Adam mu tedy dal facku číslo dvě a ukázal mu fotky i s podrobným komentářem proč a jak!
Mezitím se už duha ztratila a Jelenova barva se usadila na šedě bílé, zhruba něco jako léta nemalovaná zeť v místnosti kde se hodně kouří a po delší chvíli jen tiše přiznal, že když nad tím uvažuje tak asi jo! Prý měla nepřirozeně hluboký hlas!
Počítám že mu asi pár dní nechutnalo a při příští volnomyšlenklářské dovolené bude po potencionálních sexualních objektech vyžadovat občanský průkaz i rodný list :-)

Jak jsem měla na začátku článku pocit jak se nic neděje a že není pomalu čem psát, když nebudu jen dokola točit ve svém nadšení z nového života a těla. Teď během pár dní od napsání úvodu si musím protiřečit.
Tedy byla by to pravda kdybych se pohybovala jen ve stále stejném prostředí, nebo tam kde nikdo nic neví.

Zrovna včera byl den plný zvratů a protikladů.
Byla jsem na velké akci kterou přenášela česká televize. Prostě spoustu různých týmů z různých firem se kterýma člověk, už spoustu let na různé úrovni spolupracuje.
V tomto okamžiku mě ti lidé většinou nepoznají a kdyby mě potkali na ulici tak vůbec ne. Jenže jak je člověk na svém místě a je tam už po x-té a když tohle moc lidí nedělá tak někomu to dojde jinému ne a vznikají zajímavé sitauce!
Neříkám že je vždy jednoduché to ustát. Ale taky dodávám, že se opravdu téměř nesetkávám s negativními reakcemi.
Stále je to pro některé známé novinkou, či už to ví a chtějí mě vidět na vlastní oči. Nebo nic neví a prostě mě nepoznají a dozví se to dodatečně. A do toho všeho šuškanda :-)
Tak se mi stalo že zvukař, který mě nepoznal mě půl dne oslovoval v ženském rodě. A když se vrátil ze svačiny, kdy mu to nějaká dobrá duše vyzvonila přešel na mužský rod.
V tom okamžiku nastala krize a on potřeboval pomoct, věděl že to já umím a chtěl ať mu to rozjedu. Bohužel mě několikrát žádal v mužském rodě. A že to nebyla má starost tak jsem ho nechala, ať dusí ve vlastní šťávě, blbeček.
Během toho jak panikařil za mnou přišli něco řešit a hledali slečnu co má na starosti "tu televizi" A mu to došlo a o to samé mě požádal v ženském rodě. Já šáhla na správné tlačítko a ten hudební podklad sice se zpožděním, ale rozjela :-) Asi pikosekundu před tím než mu vznikl mega průšvih!
On to ani nemyslel zle, nechtěl mě urážet. Jen to nebyl nejchytřejší člověk, asi jsem pro něj byla chlap co vypadá jak ženská.
Logiku to nemá a vykoupal se v tom sám! Tohle je problém u lidí co mě znají z dřívějška. A já to nehodlám vysvětlovat zvlášť každému co se s ním vidím jednou za dva měsíce. nebo i jen dvakrát ročně. Ahoj já jsem Vlasta a mám tady na starosti to a to! Hotovo!
Tohle bylo spíše negativní, ale stále úsměvné, ale krom spousty jiných věcí se stalo něco z čeho jsem uplně v sedmém nebi!
Den před akcí jsem se potkala s koordinátorem. Jednal s ním šéf a já jen přikyvovala. Známe se taky z dřívějška, ale nepoznal mě a evidentně byl ze mě out! Žena pozná když se muži líbí!
Jé vy tu budete zítra taky? Ano, odpověděla jsem. Tak to je fajn!

Během, akce na mě byl strašně milý a pořád evidentně úplně paf. Dokonce si mě i tajně vyfotil. Kámen úrazu přišel, když na šéfovi vyžebral moje číslo a zjistil, že už mě uloženou má. Bohužel jako pána. On mu to nakonec i někdo vysvětlil. Měl toho na řešení během dne spousta tak jsme se jen míjeli.
Až večer když jsme balili to nevydržel přišel a přímo po chlapsky to na mě vybalil.
Hele Vlasto jsem z tebe úplně vedle, strašně se mi líbíš, chci tě a musím tě mít! Jsi chlap nebo ženská?
Tak to je jasná odpověď:" Ano já jsem žena! Vypadám snad jako muž?"
Ale co máš dole??? (Těžká otázka, jak na tohle odpovědět? Sama se za tohle strašně stydím a vadí mi to. Co teprve velmi sympatickému muži, který se mi vždy velmi líbil? Tomu by se to taky moc nelíbilo :-)

No ještě to není úplně v pořádku! Ale ještě letos bude vše jak má být!
Dobře pak počítej že tě pak budu mít!
S tím nepočítej panáčku, až bude vše Ok, budu už vypadat tak luxusně, že o tebe ani pohledem nazavadím! :-)

Po pravdě, tohle nebylo romantické balení jak bych si ho představovala. Romantická večeře s růžičkou. Jenže mě strašně zaimponovala ta chlapská přímost a sexuálnost! Prostě co si myslí to řekl!
A další aspekt: Líbím se čistě heterosexuálnímu muži!
Jsem z toho taky uplně mimo.
Nebudu to rozebírat, někdo první být musí a on je chlap co to v životě daleko dotáhl a evidentně vždy dostane co chce :-)

Ještě než tady někdo začne rozebírat něco ohledně homofobů a hnusném světu. Nestalo se mi nic špatného nikdo mi nenadával. Jen prostě lidé, když si mě spojí s minulostí tak si jsou nejístí jak mě oslovovat. Je pravda že dříve jsem taky moc mužsky nevypadala a používala mužský rod. Tak proč né teďka že :-)

Tohle je prostě život, který není černobílý! Ani nejhezčí žena nechodí neustále po chodníku z růží a muží jí nepadají k nohám. Život se svou pestrostí a rozmanitostí!

A mám i celkem jasno jak to dnes uzavřít.
Pár dnů zpátky jsem se potkala na plese s kamarádem z jedné kapely. Já byla v plné polní: krásné šaty, učesaná, namalovaná, spokojená.
Byl ze mě mile překvapený a řečeno jeho vlastnímy slovy: Já už jsem něco slyšel, ale tohle jsem tedy nečekal.
Krom jiných otázek jsem dostala jednu, kterou mi ještě nikdo nepoložil! Jaké to je přerodit se z muže v ženu?
Asi by se to složitě vysvětlovalo v pár větách. Jenže já den předtím dočetla knihu Od Jamese Bowena ve které líčil svůj boj s drogovou závislostí a to jak se z ní dostal. On sám byl nadšený z toho, že už není feťákem ani závislým. Měl radost z toho že je nový člověk kterému budoucnost leží u nohou. Z toho najednou barevného světa, který se mu otevřel! Prostě to je podobnéUplně mi mluvil z duše!!!
I ta únava z léků co oba musíme brát. Ale i ta euforie ze sebe sama a že jsme to zvládli!

A já tedy použila přirovnání z té knihy:
Svět se mi zdá barevnější, barvy pestřejší, zvuky ostřejší. Cítím se líp. Jako by někdo v mém životě rozhrnul záclony a pustil dovnitř čerstvý vzduch a sluneční paprsky!

Když nad článkem uvažuji, čtu si jej, opravuji chyby, musím sem dát jedno doplnění!
Děsně si začátkem článku a v jeho dvou třetinách protiřečím.
Než jsem jej dopsala tak jsem prostě změnila názor. Mohla bych ten úvod jednoduše přepsat a bylo by to. Dala bych tomu tři minuty života, určitě mnohem méně než tomuto doplnění!
Jenže já chci aby tento blog byl výpovědí, mým já.
Tento blog je anonymní a já se nechci malovat na růžovo, dělat se lepší než jsem. Tak jsem to v daný okamžik cítila tak jsem to nechala a nepřepisuji.
Myslím si, a sem tam mi to někdo potvrdil, že z toho co píšu se dá také hodně najít mezi řádky.
Hledejte tedy mezi řádky. Doufám že je tam toho hodně!

Moudrý člověk to najde, hloupý si myslí že beru drogy :-) či vydedukuje jinou pitomost!
Nebo se tu snaží na sebe upozorňovat! Ale to už je jiná písnička a značně ohraná!
Ahoj!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anita angelb anita angelb | 10. února 2016 v 9:54 | Reagovat

hezky napsano vlasti..
a,nedivim se ti zes,znizila frek
venci clanku..ani ja nemam
paru no nechci probudit draka
.!!!
scipa tady na blozich pes
kdysi byla vecsi svanda
.treba revoluci:)) takovou
malou..
xixi xixi.
pozor na AIDS a,zenace
a anorexi..
xixi..a zajimalo by
mne co dela tvuj kamarad
z predeslych clanku
JONAS nebo TOBIAS.??
hmmm.?
ja,mam brzo oftamologii
a narozeniny..
MOZNA S

2 anita angelb anita angelb | 10. února 2016 v 10:03 | Reagovat

a mimochodem vlasti
dotaz pro tebe jako DEEJAY
.a) mas VS proc nedelas
technicku nebo produkcni
v radiu .jukni treba
# PEPPA TAYLOR HACKETT
CHRIS MOYLES SHOW RADIO
X
b): mam podezreni ze
DJKA NIFRA tak jako
ROBERT BURIAN jsou  SK
.rikal to markus schulz.
#
neptam se mimo misu
a  mam zamer.
a vlasti..doufam
ze nuz pouzivas jenom
na krajeni masa a ne
sebe.!!
# preji heeeezky deeeen.
# jaky pocasi?? tady
lije deeest..
JAK SE MAS ? MADE IN
BORAT( byl by vhodny
pokazit tve vystoupeni:) :-)

3 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 10. února 2016 v 16:09 | Reagovat

[1]: S Tobiasem se teď moc nevidím, prostě jak se měním tak si nejednou nemáme co říct.
Utnula jsem i tradici společných výletu protože mu šlo vždy jen někam dojít a tam se opít. Taktéž mě nezajímají jeho pivní dychanky s kumpany.
I když se blýská na lepší časy, kvůli velkým zdravotním problémům mu doktorka zakázala alkohol takže při posledním výletu se choval úplně vzorně s dvěma deci bílého vína.

4 anita angelb anita angelb | 10. února 2016 v 16:44 | Reagovat

[3]: skutecne?? no ja vubec
nemusim no skoda byl  dobrej
predskokan a ses kapanek
takovej malinkatej nevdecna
vlasti .:) a co za dezen ma tvuj
HRABOSKO ??;) letni??
hihihi.
a vis ze me v pondeli
nahanel totalne  ozralej
"pan" no sranda to nebyla.
ujela sem mu nastesti..ufff.
paaa.
PARTY PEOPLE THE SKY
IS CHANGED
CAN YOU SMELL THE
SUN.?
IT TIME  4  MOST EXICITING
SEASON .
ITS TIME FOR SUMMER
ENDLESS SUMMER.
®neboj tohle je  scooter
a venku lije a je unor.
©paaa. :-(  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama