Jen jednou se usmát & sex nebude!

18. května 2016 v 19:20 | Vlasti |  PŘEMĚNA
Možná znáte ten pocit, když jdete na výlet a nevěnujete plnou pozornost tomu kam jdete, třeba přemýšlíte, telefonujete nebo si jen s někým povídáte.
A pak se rozhlídnete a zjistíte, že jste najednou mnohem dál než jsem vůbec čekali.

Tohle se právě stalo mě. Už dva roky na sobě tvrdě pracuji, nedívám se doleva ani doprava a jdu za svým cílem. Jenže teď se stalo něco co mě donutilo se ohlédnout a já úplně nevěřící zjistila kam jsem to vůbec došla.

Hej lidi já tady bulím nad tím že mám malé prsa nebo, že si ještě nějaký pátek počkám na srs či nad jinou koninou. A přitom dávno nemám proč brečet. Když si čtu vaše mailíky o vašich osudech a snech a trápeních, tak zjišťuji že vedle vašich trápení nemám na žádný splín ani nejmenší nárok!

Kde jsou ty temné depky z toho hnusného maskulaturního mužského těla? Kam zmizel ten strach, že ze mě bude jen atrapa ženy? Že to na mě půjde poznat z kilometru?
Řeknu Vám to velmi přesně: Je to pryč :-) !!!!!

Za tohle zastavení a ohlédnutí musím poděkovat Eli ze Slovenska. Je teď zhruba tam kde já byla přesně před rokem. Plná obav, nešťastná, rozervaná ale bojující! No a já se díky ní ohlídla, přečetla s čím jsem bojovala před rokem, rokem a půl a s úžasem zjistila, že jsem si téměř splnila sen! Jak jsem nepodobná té loňské Vlastě, jen nevěřícně zírám co se to se mnou stalo!

Ale dost už, nechci spadnout do kategorie vlastní sebepropagace a vzdycháním nad tím jaké jsem si zase koupila senzační šatičkly či boty.
Já se tradičně zamyslím nad smyslem svého blogu. Jak jsem již psala není už o naivním vypisování svých snů a zabíjení depresí.
Jen chci ukázat ostatním že to jde a i já byla na stejné startovní čáře jako Vy, jen bylo potřeba najít v sobě trochu odhodlání a síly na odstartování.

Teď si říkám: že pokud tento blog pomůže jen jednomu človíčku budu spokojená a budu vědět že má stále smysl jej psát.

Pokud dovolíte (tedy doufám že ano)
trošičku odbočím od toho co jsem dneska chtěla psát. Tedy o tom jak se změnila Vlasta uvnitř sama sebe.
Dostala jsem moc krásný obrázek, který kreslil téměř desetiletý Davča ve škole ke dni matek. Některé dítě má jen maminku, jiné tatínka, prostě nežijeme v dokonalém světě ve kterém mají děti šťastné a úplné rodiny!
Nutno přiznat, že jsem z něho byla úplně paf. Nevím jestli to vidí každý, ale já tam vidím dvě zásadní věci: Davča má rád obě své maminky, ale co tam na mě dýchá ještě intenzivněji je to, že se mají rády i mezi sebou. V té rodině je i přes všechny problémy, které přeměna přináší láska a na to jsou děti citlivé.
Samozřejmě nebudeme si malovat vše na růžovo. Ne vždy spolu partneři během přeměny zůstanou, taková optimistka nejsem :-) Jen je tohle důkaz dvou věcí: za prvé že láska hory přenáší a druhý že dospělí mají s přeměnou mnohem větší problém než děti. Jsou přímější, bez předsudků. Prostě berou co vidí!
Přerod na tetu u mých synovců byl vlastně jednoduchý Ahoj Teto! řekl mi bez zaváhání pětiletý Honzík když jsem k nim přijela na vánoce. A mladší dvouletý to měl ještě jednodušší, pro měj jsem vždy byla teta. I když se tehdá sestra čertila a snažila se ho opravovat že tohle je strýček.

Hodně jsem uvažovala o velmi kontroverzním dodatku, který mi hlodá hlavou a měla jsem si ho nechat pro sebe. Jenže nenechám. Ty dvě maminky mi přijdou mnohem více v pohodě a Davča si v dnešní mnohem otevřenější době užije mnohem méně pokud vůbec od svých vrstevníků než opačný případ který znám. Kdy maminka a tatínek zůstali spolu jenže doma tatínkovi říkají Dášo a venku tati.
Jenže co řeknou jejich vrstevníci, když je doprovází tatí, který je už delší dobu na HRT má ženské unisex oblečení a postavou už jako žena vypadá. K tomu dámské náušnice, náramek, ale taky i vysoké mužské čelo a mužský hlas? Ten výsledný dojem komentovat nebudu. A už ani to co si děti vyslechnou nejen od vrstevníků ale i od dospělých na maminkotatínkovu adresu? Tady bych pohodu mezi rodiči nehledala, spíše strach depresi a neschopnost se rozhodnout čím vlastně budu. A jakákoliv debata je marná, že prý nemůže kvůli dětem! Vážně???? V tomto případě je určitě pro děti lepší ta první alternativa dvou vyrovnaných pohodových maminek.
Pokud by ve hře nebyli děti dá se říct že každý svého štěstí strůjce, pokud někomu tohle vyhovuje tak ať si je třeba mimozemšťanem.
To co jsem teď napsala je můj nekvalifikovaný názor a nemusíte s ním souhlasit. Nebo se s ním dá polemizovat. Škoda jen že sem nenapíše jeden človíček, který vím že tohle čte a o problematiku psychiky dětí se zajímá.
Ale raději dost už! jen dodám, že ty první dvě maminky se usmívají, a ty druhé dvě jsem nikdy smát neviděla!

Ať jednou píšu o něčem zajímavém!
Změna sexuální orientace!
Myslím že na žádném z blogů tohle nikdo přesněji nepopsal.
Někteří sexuologové tvrdí, že je orientace neměnná, jíní napíší že se změní u 60-70 procent lidí na HRT.
Kde je tedy pravda?
Když to vezmu na svém příkladu tak se dá říct: mají pravdu oba!
Ona se změnila a vlastně nezměnila je to tedy jako v pohádce o princezně koloběžce.
V minulém životě jsem si to prostě nechtěla připustit, naprogramovala jsem se abych byla normální! Žádná transexualita, žádní muži! Jsem na holky, říkala jsem si. Holky se mi vždy líbily a já s nima chtěla něco mít. Jenže na druhou stranu jsem s nima sexuálně mít nic nemohla i když jsem chtěla. Tam to dole nefungovalo a já vlastně ani nevěděla co s nima měla dělat.
Utěšovala jsem se tím, že až budu mít jednou hezkou a milou přítelkyni, že to fungovat bude.
Jenže hopla ani když se ty hezké našly byla to stále stejná písnička a já si musela pomalu přiznat co vlastně jsem.
Dobrá jsem transexuální no co tak budu lesbička, říkala jsem si ze začátku. A to mi potvrzovala i Mudr Entnerová. Prý mě ten sex nepřitahoval a nebavil protože jsem chtěla sex jako žena s ženou.

Já si těma holkama až tak jistá nebyla, jenže na druhou stranu jsem si nedovedla představit, že zalezu pod deku s mužským a taky nechtěje si přidávat další problém a depku do přeměny.

Ono to nepřišlo najednou. Přijde mi že se mi ty ženské líbí více než dříve, jenže jinak, jako žena ženě, ne jako sexuální objekt. Možná jsem to nepopsala úplně přesně, ale jinak to neumím.
S těmi chlapi je to trochu těžší. Začalo to asi ve třetím měsíci kdy jsem si začala podvědomě prohlížet pánské pozadí. Myslím že ve čtvrtém měsící i přišla nějaká ta první líbačka, bylo to fajn úplně jiný náboj než s holkou, ale pořád jsem si nedokázala představit sex s mužem.
Přichází to pomalu asi od sedmého měsíce když jsem viděla dvojici, prohlížela jsem si nejdříve kluka a pak holku a už spíše jen co má na sobě. Později už jsem si začala všímat mužských rozkroků.

Tak a teď v přelomu devátého a desáteho měsíce se to prostě zlomilo!
Já potkala kluka kterého znám spoustu let. Dříve jsem se s ním chtěla kamarádit, ale nevěděla jak na to. Prohodili jsme vždy pár slov respektovali jsme se ale nic víc.
A já teď zjistila, že jsem z něho vlastně úplně paf a vždy ho milovala! Taky je pravda že jsem od dětství vždy měla jen jednoho kamaráda (krom spousty kamarádek) A s ním jsem byla nebo snažila se být skoro pořád a dělala pro něj první poslední.
Bum ho! Žárovka nad mou hlavou svítí! Nevím jestli už jste pochytili mé myšlenky. On to nebyl kamarád já měla vždy partnery bez sexu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Dobrá ten blonďatý známý: Jela jsem ze závodů domů a měla ho několik dnů plnou hlavu.
A pak minulý pátek jsme šli s kamarádkou na víno a cestou domů v autobuse jsem úplně slintala nad reklamou od vodafonu, kdy se otec od rodiny změní z trapáka na kytaristu.
Nevím zda to bylo tím vínem nebo celkovým napětím a změnám, které k přeměně a zrychlené pubertě patří. Mě se o něm zdálo! A kdyby jen zdálo já ho měla v posteli! A bez kytary! Nezapípat mi zpráva od jedné nejmenované blogerky tak už i vím jaké to je.
Napíšu to tedy na plnou hubu jak se u nás říká. Tu noc se to ve mě zlomilo! A já taky byla celý den nadržená!!!!
Já chci chlapa řvalo mé tělo a mé podvědomí! Bože doufám že to poleví, a já nebudu nadržená dalších x měsíců než dojde k srs a než se to zahojí. Pak bych z ulice stáhla prvního špinavce :-)

Vlasti klid!!!!!
Druhý den jsem měla akcičku na které jsem vystupovala jako djka.
Já si jednu věc už delší dobu uvědomovala: Musím se přestat bát lidí a čekat od nich nejhorší.
Vlasti otevři své srdce a usmívej se vždyť to dokážeš! Svět je přeci krásný! Teď pro tebe jako ženu více než dvojnásob!!!!!!!!! Hej vždyť ti ty retro šaty sluší! Už jen ten pískot a aplaus když jsi vlezla za mix! Čekali opilehé stodacetikilového DJ´

Hej a stalo se to!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po Vlastě jel mužský, a žádný opilec, žádný pivní mozol, žadný zoufalec! Takového fešáka už asi v životě nepotkám. Už jen to jistření když mě nenápadně pohladil po vlasech!
A on si mě druhý den našel na facebooku!
Bože tohle ne, teď ještě ne! To je za trest, potkat někoho kdo chce mě já chci jeho a já nemůžu a ještě dlouho moct nebudu.

Na jednu stranu chci ať to vyšumí a k ničemu nedojde abych neublížila jemu ani sobě.
Na druhou stranu to ukončit nechci, aspoň aby došlo na nějakou líbačku a objímačku.

Nevím jak to dnes uzavřít, možná tím co mi poradila kamarádka: že můžu všechno co budu chtít a on může vše co mu já dovolím.

Jenže já bych mu dovolila úplně všechno, ale nemůžu!

PS:
Možná, že mě přeci jenom napadlo jak to uzavřít.
Jsem daleko a už v hlavě nemám jen čistě přeměnu a vzdálený cíl. A nic jiného než ten cíl mě nezajímá.
Možná je čas na opravdový život. Začít si řešit budoucí život, plnohodnotné zaměstnání. Možná další vzdělávání.
Vylepšit angličtinu, udělat si vhodnější vysokou školu.
Ano vím, že to jde! Člověk dosáhne toho co si vysní, když je k tomu dostatečně odhodlaný! Tohle mě přeměna naučila krom spousty jiných věcí!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anita angelb anita angelb | 18. května 2016 v 20:17 | Reagovat

Hopla vlasti :) ..
ja mam zitra OCT oftamo
Nemas zajem o vymenu:)?
mit tve problemy :)..
a  mimochodem skvele pises
no z kazdyho kamionistu
Nebude  paris hilton v to
Never :) a neni ten kluk
tadeas:))  .....
Filmu zdar  filmusko.
Kdy das ty svuj celoverak?
:) zajimave cteni.
SEX JE TVUJ.
AND ENGLISH YOU DON'T
HAVE ANY CHANCE AGAINST
ME ANITA NO LIKE!!!LOL.
your black angel
best regards © YOURS
TRULY ANITT. :-D

2 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 19. května 2016 v 5:29 | Reagovat

Orientace se vážně nemění, jednou jsem porovnala výsledky u pre a post op MtF a FtM, které se pak ale lehce rozcházely hlavně u MtF. Tak byl důvod si to trochu objasnit.

Ty výsledky se rozcházely ne kvůli změněné orientaci, ale uvolněnějšímu sexuálnímu chování, což je další faktor, který vstupuje do přeměny a který dříve pěkně popsala HF v jednom videu.

Zkrátka když si to s klukem nedovedeš představit jako gay, tak teď už ti vlastně "nic" nebrání, aby jsi své chování změnila a do svého života pustila i kluka a najednou už ti to jako gay nepřipadá, protože jako holka ti to připadá normální. Neznamená to, že když před tím je některá MtF pouze na holky a pak je po přeměně najednou i na kluky nebo je poté spíše preferuje, že u ní došlo za tu dobu ke změně orientace. Nedošlo, pořád byla bi, jen třeba měla ta dotyčná do přeměny nějaký blok, proč si nepřipouštět, že by mohla být i na ty kluky. To samé platí u asexuality pre-op a např. s orientací na kluky post-op. Nestal se z asexuálního člověka najednou někdo jiný, jenom podvědomě potlačoval svoje chování v orientaci jedním směrem a tím druhým už pak ne. Je to logické vysvětlení a zákon neměnné orientace tak zůstává zachován. Lze předpokládat, že tohle chování se ještě trochu víc uvolní post-op.

Neznamená to však, že by se sexuální chování mělo měnit u všech TS lidí. Ti, co mají orientaci jasně danou, změnu chování nepocítí vůbec nebo spíš jen trochu.

3 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 19. května 2016 v 8:28 | Reagovat

[2]: Díky Domčo za pěkné doplnění článku.

4 Zuzana Zuzana | 19. května 2016 v 10:44 | Reagovat

[2]: Můžu potvrdit, nedávno mi došlo, že jsem vlastně pořád stejná a nic se v tomhle ohledu nezměnilo... jen si konečně nezakazuju "špatné" myšlenky a ani to už neženu přes opačný extrém, že bych si najednou nutila "ty správné" :-) A je to fajn... dost věcí to vyjasnilo a hodně toho začalo fungovat :-)

5 ocestezasnem ocestezasnem | E-mail | Web | 20. května 2016 v 14:12 | Reagovat

[Smazaný komentář] Pro probuzenou prionceznu:
Tohle není blog o sexuální tématice! Když jste v minulém článku, kde jsem psala o SRS a doktoru Vřeském dala odkaz na své necenzurované fotky na amateri.cz tak jsem to se skřípěnim zubů nechala. I když jsem s tím nesouhlasila a nejen dle mého názoru to není až tak povedená práce. Ale je to to co nás zajímá! Ale sem už tohle nepatří!!!!!!!!!!!!!!!
Prosím nepleťte si to tady se seznamkou! Děkuji!

6 Probuzenáprincezna Probuzenáprincezna | 29. května 2016 v 11:28 | Reagovat

[5]: se omlouvám, jsem nechtěla pohoršovat. Chtěla jsem jen ukázat, že už mám ženské tělo a mám z toho šílenou radost

7 Susan Susan | Web | 14. června 2016 v 15:14 | Reagovat

Pěkný článek :)

8 Vlasti Vlasti | 14. června 2016 v 17:25 | Reagovat

[7]: děkuji

Vlastně bych uz dávno měla napsat další, jenže ono není o čem. Přeměnu dávno neřeším a žiju.
Komise za rohem a brzy po ní operace = konec blogu.

9 anita angelb anita angelb | 24. června 2016 v 17:29 | Reagovat

Sem napište komen
tář  promin sotek se
Vloudil :( NEDOPADNES
CHYBICKA SE VLOUDI.
®

10 ocestezasnem ocestezasnem | E-mail | Web | 24. června 2016 v 18:29 | Reagovat

[Smazaný komentář] Tvůj koment mažu, asi chceš aby blog skončil jako u ostatních.
Udělala jsem maximum, aby mohl zůstat. Co nejvíce anonymní aby mě v budoucnu neohrozil.
Uvažuji proč to děláš?
Zákeřnost? Hloupost? Nebo jen škodit za každou cenu? Či být zajímavý?

Teď zrovna píšu žádost ke komisi. Pár řádků sice ještě na srdci mám. Jenže ten blog mě nesmí ohrožovat a outovat!!!!!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama